Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Тиждень математики в ЗОШ №29
24.11.2016, 21:02
Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою і вчителі математики ЗОШ №29.
З 14 по 18 листопада 2016р. в школі проходив тиждень математики. Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.
Так в понеділок, 14 листопада, відбулася виставка-конкурс математичних газет. Визначено за підсумками конкурсу газет переможців: робота учнів 5 класу (вчитель Силкіна А.В.) та 7 класу (вчитель Жеребцова Ю.І.).

Протягом тижня на уроках математики проводились інформаційні хвилинки про цікаві факти з життя видатних українських вчених математиків. Учні мали можливість перевірити свої теоретичні знання з даного предмету, розв’язавши ряд кросвордів.

Не менш цікавим є проведення КВК між класами, де також поєднані знання учнів з математики: підвищення загального рівня культури учнів, розвиток творчої активності учнів, акторської майстерності; формування товариських відносин в класах та інше.

Під керівництвом вчителя математики Жеребцової Ю.І. між учнями 7-го і 9-го класів був проведений «Математичний КВК. Подорож містом математичних загадок».

Шестикласники мали змогу перевірити свої знання в інтелектуальному марафоні «Математичні перегони». З цікавістю учні 8 класу позмагалися в конкурсі «Математичний гумор».

На загальношкільній лінійці, 21 листопада, відзначено за підсумками тижня найактивніших учнів школи у проведених заходах.
Жеребцова Ю.І., вчитель математики

Додав: надія |
Переглядів: 892
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018