Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 5
Користувачів: 1
Управління_освіти


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Тренінг для молодих педагогів туристсько-краєзнавчого напряму БДЮТ Заводського району
30.04.2017, 19:16

На базі Будинку дитячої та юнацької творчості було проведено педагогічний тренінг для молодих педагогів туристсько-краєзнавчого напряму на тему «Розвиток професійної ідентичності як засіб професійно – творчого становлення педагога».

Метою заходу було створення умов для усвідомлення учасниками власних професійних можливостей, визначення шляхів професійного зростання та формування впевненості у правильному виборі професії, стимулювання бажання підвищувати свій професійний рівень, активізація творчого потенціалу кожного молодого педагога та обміну досвідом.

Така форма роботи як тренінг сприяє кращому розумінню учасниками тренінгу власного внутрішнього світу, розумінню професійного Я, прийняття себе в професії; допомагає долати певні професійні утруднення; активізує професійно-творче становлення молодого педагога. Адже тренінгові форми навчання передбачають отримання знань не в готовому вигляді, а в результаті активної взаємодії учасників, і, на відміну від традиційних, охоплюють весь потенціал людини.

Заняття включало в себе певні компоненти: вступ, визначення правил взаємодії в групі, знайомство, очікування від заходу, основну частину (визначення та актуалізації проблеми, пошук шляхів вирішення проблеми та надання необхідної для цього інформації, розвиток практичних навичок), рефлексія. Методичний арсенал був достатньо різноманітний: самопрезентація у вигляді візитівки; мозковий штурм, під час якого був створений «Життєвий та професійний кодекс педагога»; актуалізація власного професійного та особистісного досвіду через створення особистого професійного герба та визначення педагогічного кредо тощо.

Загалом сама атмосфера заходу сприяла відкритому діалогу, який стане поштовхом до розвитку педагогічної майстерності молодих фахівців.

К.Г. Осадча, завідувач відділу БДЮТ


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 936
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018