Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Тренінг «Імідж лідера,вміння і навички лідера» в ЗОШ №52
09.10.2016, 18:40

 З метою розвитку підлітка як особистості, розкриття його позитивних здібностей, ознайомлення учасників з поняттям «Лідерство» і «Лідер», стимулювання учасників до  пошуків  свого розуміння лідерства в Миколаївській загальноосвітній школі I – III ступенів № 52 відбулось тренінгові заняття «Лідер та його лідерські якості» для учнів 5-11 класів.       

   Створивши сприятливу атмосферу у групах, педагог - організатор Валентина Артурівна допомогла учням сформувати уявлення про головне завдання лідера, його якостей. Учні отримали цікаву та корисну інформацію в ході перегляду відеопрезентації « Лідерство » та мали змогу висловити власні думки при виконанні вправ, створивши портрет основних цілей і завдань лідера та виготовивши цікаві плакати.

   Під час заняття діти навчилися працювати в команді, відстоювати свою думку, знаходити у собі і інші риси характеру, притаманні лідеру та реалізувати своє уявлення про лідера під час моделювання  емблем.

    Учні почувались комфортно і розкуто, впевнено доводивши свою правоту, чітко аргументувавши свої відповіді. Саме така форма робота як тренінг надає можливість отримати практичні навички спілкування, які є дуже важливими і потрібними креативній та  перспективній молоді.

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 928
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018