Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

У Палаці творчості учнів пройшов творчий звіт "Народного художнього колективу" театру "Мрія"
12.04.2017, 13:34

Яскравою подією у Палаці творчості учнів став творчий звіт «Народного художнього колективу» театру «Мрія» по підтвердженню високого звання, який пройшов на початку квітня. Вихованці представили трагікомедію за повістю Івана Нечуй-Левицького «Кайдашева сім’я». В постановці були вдало розкрито риси українського селянства, народний характер, мова.

Більше 2-х годин глядачі насолоджувались яскравою виставою. Високий рівень майстерності, сценічна культура вихованців всіх вікових груп колективу не залишили байдужим жодного глядача та викликали бурхливі оплески та шквал емоцій.

Творчий звіт пройшов на високому рівні, що підтвердили присутні на святі члени оглядової комісії. Вони зазначили, що керівник театру приділяє велику увагу вихованню в дітей національної свідомості засобами театрального мистецтва, поваги та любові до рідної мови, культури, літератури, розвиває у вихованців патріотизм та прагнення бути свідомими громадянами своєї держави.

По закінченню виступу глядачі стоячи аплодували юним артистам, керівнику Олійник Марії Олександрівні та педагогам Гучек Оксані Володимирівні, Лаборткаві Інні Леонідовні та Кисіль Ользі Яківні.

Прес-центр закладу


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 888
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018