Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів














Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Участь учнів Миколаївського юридичного ліцею в археологічних дослідженнях Миколаївщини
17.05.2017, 19:41

Учні ліцею стали учасниками VІІ Міжнародної наукової конференції «Аркасівські читання: історичні дослідження на сучасному етапі розвитку гуманітарної науки». У матеріалах заходу міститься стаття «Участь учнів та випускників Миколаївського юридичного ліцею в археологічних дослідженнях Миколаївщини», авторами якої є Ласінська М.Ю. – кандидат історичних наук кафедри історії та археології МНУ ім. В.О.Сухомлинського та вчитель історії ліцею, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист Варшавська М.Ю.

У статті зазначено, що «з 2015 року між Миколаївським юридичним ліцеєм і кафедрою історії та археології Миколаївського національного університету укладено угоду про співпрацю. Основними напрямками співробітництва, згідно цієї угоди стали: дослідження актуальних проблем історичної науки та археології, в контексті Болонського процесу та професійного розвитку вчителя; розробка наукових і видавничих проектів; спільне проведення наукових конференцій різного рівня, лекторіїв, вебінарів, методичних засідань; апробація новітніх інноваційних підручників.

Учні ліцею займаються польовими археологічними дослідженнями на базі Миколаївської археологічної експедиції під керівництвом К.В. Горбенко на поселенні доби фінальної бронзи «Дикий сад» в м. Миколаєві. Плідна співпраця приводить до того, що кожного року кілька випускників Миколаївського юридичного ліцею обирають, в якості закладу вищої освіти для продовження навчання Навчально-науковий інститут історії, політології та права Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. Дехто з них відзначився перемогами у всеукраїнських конкурсах наукових робіт студентів, турнірах та олімпіадах з історії».

Прес-центр


Додав: kolinko |
Переглядів: 1126
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       







Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


































































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018