Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Учениця 5 класу ЗОШ №29 перемогла у відкритому обласному конкурсі «Енергія-2016»
01.12.2016, 18:01

 

З метою привернення уваги освітян, учнів, громадськості до таких важливих для людства проблем як: енергозбереження, енергоефективність і раціональне використання природних енергетичних ресурсів, підвищення престижу природничо-математичної освіти в школі, 29 листопада 2016 року відбувся відкритий обласний конкурс «Енергія-2016» для учнів 5-11 класів в МОІППО.

 


Я ще раз звернулася до тлумачного словника щодо значення слова енергія. На мою думку сьогоднішній прилюдний захист переможців заочного етапу абсолютно підтвердив наведене третє пояснення: «Енергія - діяльна сила, поєднана з наполегливістю, рішучістю в досягненні поставленої мети».

 


З великим захопленням презентувала свої дослідження у І номінації «Способи отримання і споживання різних видів енергії», моя учениця Мурза Валерія. Дівчинка виконала дослідницьку роботу «Власноручна холодильна установка без електрики в домашніх умовах». Отримала ІІІ місце та цінні подарунки, які були вручені директором МОІППО Шуляром Василем Івановичем. На думку дівчинки: «Взагалі цей проект дуже корисний, оскільки я довела, що будь-яка людина може власноруч виготовити сумку-холодильник, без якої згодом не уявлятиме своєї подорожі. До того ж це значно дешевше та не займе багато часу. Великим плюсом цієї сумки є те, що вона екологічно чиста та не шкодить навколишньому середовищу».

 

 


Порадував мене також і Серьогін Анатолій, який працював у незалежному учнівському журі. Від організаторів заходу був нагороджений заохочувальним призом.

 

 


Від себе особисто висловлюю подяку організаторам заходу, зокрема Клименко Людмилі Олександрівні, кандидату педагогічних наук, доценту, завідувачу кафедри, заслуженому працівнику освіти України.

 

 

 

 

Братошевська Світлана Вікторівна, ЗДНВР, вчитель фізики ЗОШ №29

 


Додав: надія |
Переглядів: 789
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018