Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Учні Миколаївського муніципального колегіуму в гостях у Українській Академії Лідерства
15.12.2016, 16:00
Декільком учням колегіуму пощастило побачити життя студентів української академії Лідерства. Буквально з порогу нам почали проводити екскурсію будівлею, у стінах якої працює цей заклад. Студенти навчаються та живуть в одному місці, а їх програма починається з раннього ранку та закінчується одинадцятою годиною вечора. В академії панує дуже приємна дружня атмосфера. Усі дуже згуртовані, що було видно на майстер - класі по виготовленню янголів. Студенти створили свою власну майстерню Святого Миколая. Жоден із них не сидів без діла і, за словами хлопців та дівчат, так у них завжди. Вразив рівень самоврядування: усі чітко та злагоджено виконували роботу.
Студенти саме повернулись із молодшого корпусу нашого колегіуму, коли ми до них завітали. За їх словами, вони дуже люблять бувати там, адже їм подобаються наші діти.
У закладі підтримуються традиції українського народу. Студенти розповіли нам про вчорашні вечорниці, які вони влаштовували на свято Андрія. Розмови та робота над янголами для дітей з інтернатів велися під українську музику. Узагалі видно, що національні звичаї тут дуже цінуються.
Після екскурсії та майстер - класу ми ближче поспілкувалися із декількома студентами. Вони розповіли більше про навчання та цікаві історії, що з ними траплялися. А також те, що до них у гості можна завітати коли-завгодно. Таким чином ви самі маєте можливість переконатися у доцільності навчання в цій академії саме для вас.

Прес-центр колегіуму


Додав: Electronik |
Переглядів: 752
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018