Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Учні ЗОШ №24 взяли участь у фестивалі творчості «Молодіжна хвиля»
15.05.2017, 20:00

Учні нашої школи взяли участь у фестивалі творчості «Молодіжна хвиля», який організував Миколаївський Національний університет ім.В.Сухомлинського.

Диплом переможця на майстер–класі механіко–механічного факультету отримав Білий Олег, учень 9 класу.

Учні 8-11 класів під керівництвом наукового керівника Римарчука Юрія Андрійовича брали участь у Всеукраїнському форумі студентів політехнічних університетів. До Миколаєва приїхали учні та студенти з різних куточків України зі своїми інноваційними науковими розробками, тому змагання було дуже серйозним.

Школярі ЗОШ №24 Білий Олег з 9 класу та Соловйов Валентин з 11 класу представили "Розробку конкурентно- здатного пом'якшувача води на основі мікроконтролерів серії STM", Цимбаліст Дарина з 10 класу представила "Дослідження інноваційного способу збереження тепла в естремальних умовах". Роботи наших дітей викликали великий інтерес та захоплення не тільки у професорів, доцентів та викладачів ВНЗ, а й у студентів різних вузів через їхню актуальність та практичне значення.

Дослід, який провів учень 9 класу Білий Олег, отримав ПЕРШЕ місце на форумі, крім того він став одним із небагатьох студентів, які на форумі були нагороджені коштовним призом від незалежного члена журі.

Учні нашої школи отримали також можливість взяти участь в річковому круїзі на теплоході "Анна" з оглядом знакових місць Миколаївщини.

Прес –центр ЗОШ №24  

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1045
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018