Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Весело з англійською! (ЗОШ №25)
16.06.2017, 17:36

У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №25 працював мовний загін «English Bridge». Його вихованцями стали учні з 3-6 класів. З ними працювали вчителі англійської мови Чигріна Я.Г. та Чередниченко Ю., волонтери Чоботар Юлія, студентка національного університету кораблебудування, та Артемчук Анастасія, студентка національного університету ім. В.О. Сухомлинського.

Діти мали можливість спілкуватися іноземною мовою та застосовувати її у різних формах діяльності. Заняття проводилися переважно на свіжому повітрі, в ігровій формі, з використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо. Діти мали змогу переглянути фільми, казки, мультфільми англійською мовою, вивчити англійські пісні та скоромовки, вільно спілкуватися англійською мовою під час міні-проектів, конкурсів, спортивних змагань, веселого пікніку, екскурсії до зоопарку. Кожен день мав певну тематику, був цікавим та пізнавальним.

9 червня, останній день роботи мовного загону, був надзвичайно насиченим: діти показали підготовлену ними театралізовану виставу «Три ведмеді та Золотоволоска» та ігрову програму для вихованців підшефного ДНЗ «Світлячок», підвели підсумки роботи. Всі учні отримали сертифікати та заохочувальні призи.

Прощання, але жодного невдоволеного – посмішки вдячності, щастя та задоволення власними досягненнями! Хтось знайшов цього літа найкращих друзів, хтось відкрив у собі нові таланти, а хтось просто отримав масу задоволення. Спільне у наших вихованців одне – ніхто не вийшов з цих стін байдужим!

Прес-центр школи

ЗОШ 25 Ми в зоопарку ЗОШ 25 Цiкавi завдання для знавцiв англiйської мови ЗОШ 25 Творчi завдання англiйською мовою ЗОШ 25 мiнi проекти на англiйськiй мовi ЗОШ 25 Веселi iгри з вихованцями ДНЗ 85 на англiйськiй мовi ЗОШ 25 ВIдпочиваємо та спiлкуємося англiйською

Додав: kolinko |
Переглядів: 1300
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018