Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

«Від Америки до України…». Творча зустріч з наступником традицій кобзарства Юліаном Китастим у Миколаївському муніципальному колегіумі
21.10.2016, 13:20


Педагогічний колектив Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки запрошує на творчу зустріч (концерт) з Юліаном Китастим (США), потомком Петра Китастого - одного з найактивніших членів легендарної Капели бандуристів ім. Т. Шевченка, яка відбудеться 25 жовтня 2016 року о 14.00 год. у приміщенні актової зали колегіуму за адресою: вул. Котельна, 8. Довідки за тел. 58 – 30 – 71.
Юліан Китастий народився в Америці в м. Детройт в сім’ї вихідця із Полтавщини, одного з найактивніших членів легендарної капели бандуристів ім. Т. Шевченка, та одного з її диригентів, Петра Китастого. Закінчив консерваторію по класу «Композиція і вокал» в Монреалі та переїхав в Нью-Йорк, де став директором школи бандури, засновником та учасником різних ансамблів, в тому числі ансамблю «Гомін степів» та «Експериментал бандура тріо».
Юліан Китастий є наступником тих традицій кобзарства, для яких характерні мандри та виконання творів, що прийшли від нас з далекого славного минулого. Але він не цурається і сучасних технік, тому активно співпрацює з носіями електронної музики, пробує поєднати різні техніки та звучання.
Останнім часом він багато подорожує Україною, і географія цих подорожей широка та насичена: від концерту в Софії Київській до виступів в Івано-Франківську і Маріуполі. Своїм проникливим співом та віртуозною грою на різних видах бандур, цікавими розповідями про історію кобзи-бандури, Юліан Китастий вселяє в нас гордість за наш край і дає приклад шани і любові до рідного.Прес-центр колегіуму
Додав: Electronik |
Переглядів: 775
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018