Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Від проголошення незалежності - до нової України
02.09.2016, 13:37

Ось і розпочався новий навчальний рік. Перший дзвоник закликав учнів МЗОШ №53 на Перший урок приурочений 25-ій річниці незалежності України «Від проголошення незалежності до нової України». Класні керівники поставили собі за мету на цьому уроці продовжувати формувати в учнів моральні пріоритети, сприяти збагаченню знань про державотворчі процеси в Україні та досягнення українського народу, виховувати в учнів почуття патріотизму, свідомої громадянської зрілості, почуття гордості за власну державу.

Цікаво пройшли уроки у всіх класних колективах. Учні всіх класів під час заняття продемонстрували зацікавленість та високу активність на уроці. Діти висловлювали думки щодо досягнень нашої Батьківщини за 25 років, розповідали за що люблять Україну.

У 8-В класі урок було проведено з використанням інтерактивної технології «створення живої газети». Під час уроку в урочистій атмосфері було згадано про знаменну подію в історії нашої держави, продемонстровано на слайдах її значення, пам’ятки культури та мистецтва. Учні, батьки не лише послухали розповідь про становлення єдиної української держави, але й переглядали презентацію про героїв, які боролися за об’єднання усіх національно-демократичних сил українства, хто словом i багнетом намагався відродити незалежну Українську державу.

До учнів 7-В класу на урок завітав депутат міської ради Січко Дмитро Сергійович, який привітав учнів з початком навчального року, та закликав до наполегливої праці під час здобуття знань заради свого майбутнього та майбутнього Батьківщини. В свою чергу учні продемонстрували достойні знання щодо історії своєї країни.

Учні 9-А класу також приймали гостей, учасників АТО командира роти морської піхоти капітана Ягелло Владислава та командира взводу молодшого лейтенанта Завгороднього Валентина. Гості ділилися з учнями спогадами, які пережили в зоні АТО разом зі своїми побратимами. Розповіли про свою професію військового, почесний обов’язок захищати Батьківщину, про солдатську єдність, братство та військові будні. Від дітей прозвучали щирі слова подяки і шани всім бійцям за бойовий дух, незламний характер та мирне небо над головою. На прощання учні подарували бійцям обереги, які виготовили на уроці під час майстер-класу, проведеним працівником бібліотеки ім.. Кропивницького Тищенко Олени Дмитрівни.

Учні 7-Г класу відвідали  в Миколаївському краєзнавчому музеї тематичну екскурсію «Від козаків до сучасних українців». Уважно слухали юнаки та дівчата захоплюючу розповідь екскурсовода про історію розвитку найдорожчого міста: від кам'яного віку до сучасності. Миколаївські землі завжди відрізнялися широкою етнографією, тому в музеї діти знайшли експонати, що належать перші поселенцям цих країв. Через призму нашої історії можна побачити розвиток інших культур. Дівчата  виготовили українські обереги -  ляльки-мотанки на пам'ять про свою подорож.

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 914
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018