Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Відбувся фінальний турнір дебатів у ЗОШ №29 за українсько-німецьким проектом "Молодь дебатує"
09.11.2016, 11:29
Сьогодні, 8 листопада, нарешті відбувся шкільний етап дебатів.

В школі створено 4 команди дебатерів, які дебатували на теми: "Чи потрібно вводити смертну кару в Україні?" (9 клас), "Чи потрібно заборонити робити аборти неповнолітнім дівчатам?" (10 клас), "Чи потрібно в Україні дозволити евтаназію?" (11 клас), "Чи можна вважати роль батьків вирішальною у виборі професії?" (10-11 клас). Глядачами дебатів стали учні 7-11 класів.
Оцінювали дебатерів команда суддів: вчитель історії та правознавства Мороз Євген Олександрович, заступник директора з виховної роботи Силкіна Анна Василівна, практичний психолог школи Скорохід Олена Валентинівна.

Суддівська команда обрала 4 переможців шкільного етапу дебатів, які будуть представляти заклад на регіональному етапі під час змагань з Миколаївською ЗОШ № 22, який відбудеться на базі Науково-методичного центра 25.11.16 о 14.00.
Переможцями стали: Іван Тютюник, Роман Мальований, Аміна Авдалієва, Віолєта Гелета.

За підсумками дебатів слово було надано учасникам. Діти зауважили, що під час виступів позначалося нервове напруження, адже всі дуже переживали, готуючи достатньо серйозні для дебатування теми. Також, деякі учні наголошували на необхідності ґрунтовної підготовки до підбору аргументів і формування вступної частини, лише маючи достатній багаж знань можна повністю, всебічно розкрити тему.

Попереду в нас складна, але цікава робота, учні готуються до регіонального турніру і фінального змагання у Харкові. Бажаємо успіхів всім дебатерам!

Директор школи, Грицюк Л.А.

Додав: school29nik |
Переглядів: 848
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018