Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Відбувся форум педагогічних працівників «Освіта Миколаєва: реалії та перспективи»
25.08.2016, 15:46

Сьогодні, 25 серпня, у Палаці творчості учнів пройшов форум педагогічних працівників навчальних закладів міста «Освіта Миколаєва: реалії та перспективи». У роботі форуму взяли участь мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, його заступник Євген Шевченко, голова адміністрації Інгульського району Олександр Береза і його колега з адміністрації Заводського району В'ячеслав Карцев, начальник департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Алла Веліховська, голова міської профспілки Світлана Мовчан, керівники навчальних закладів міста, фахівці управління освіти та науково-методичного центру, представники батьківської громадськості.

Виступаючи, Олександр Сєнкевич відзначив, що розвиток освітньої сфери Миколаєва є одним із пріоритетів у роботі міської влади. Для цього з бюджету виділяються значні кошти. На них, крім іншого, здійснюють ремонти в освітніх закладах, упорядковують прилеглу до них територію, придбають нові меблі тощо.

- Діти - це наше майбутнє. Вкладаючи в них свою душу, виховуючи їх, ми створюємо міцний фундамент нашого завтрашнього дня. У цьому році ми дуже багато робимо для навчальних закладів. Це і нові харчоблоки, спортивні зали, огорожі, відремонтовані дахи, а також приведені до ладу двори шкіл. Більш того, у цьому році ми виділили додаткові гроші на зарплати вчителям, які працюють з обдарованими дітьми. Будемо цю зарплату збільшувати, - сказав Олександр Сєнкевич, зазначивши, що на придбання нової комп'ютерної техніки з миколаївського бюджету виділили понад 2 млн .грн. Крім того, мер Миколаєва попросив педагогів порушувати перед керівництвом міста ті проблемні питання, які вони не можуть вирішити самостійно.

«Я покладаю на вас дуже великі надії. Бажаю вам сил, наснаги, любіть дітей, і діти будуть віддавати вам свою любов!»- додав Олександр Сєнкевич.

Олександр Сєнкевич, Євген Шевченко і Анна Деркач за традицією передали дітям-сиротам, які йдуть у перший клас, шкільну та спортивну форму, шкільні ранці. Подарунки придбали за рахунок благодійних коштів та грошей з бюджету Миколаєва.

Крім того, міський голова вручив голові адміністрації Заводського району В'ячеславу Карцеву почесний знак «За заслуги перед містом Миколаїв», а директору школи № 57 Тетяні Блакитній - медаль «25 років незалежності України» та подяку Президента України.

Освітяни напередодні нового навчального року обговорили такі актуальні питання як оновлення змісту й підходів до викладання в початковій школі, підтримка обдарованих дітей, впровадження інклюзивної освіти, співпраця й партнерство з батьками, майбутнє професійно-технічної освіти, розвиток учнівського самоврядування та інші.

Ганна Іллівна Деркач відмітила, що "триває реформування освітньої галузі нашої держави. Доречно відмітити, що заклади освіти Миколаєва за підтримки органів державної влади та, особливо, - місцевого самоврядування, доклавши значних зусиль, створили кожній дитині належні умови для рівного доступу до якісної освіти. Вагомі здобутки в нашій освітянській галузі протягом минулого навчального року - це результат плідної праці численної команди однодумців, справжніх майстрів педагогічної справи."

За підсумками міського конкурсу начальник управління вручила Почесну відзнаку "Освіта Миколаєва" таким закладам:

У номінації «Управління навчальним закладом»:
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №46
Навчально-виховний комплекс «Чайка»
Дошкільний навчальний заклад №84 

У номінації «Інтелект нації»:
Дошкільний навчальний заклад №17

У номінації «Впровадження інформаційних технологій»:
Економічний ліцей №1
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19

У номінації «Гармонія розвитку»
Дитячий Центр Корабельного району

У номінації «Педагогічний пошук»:
Дошкільний навчальний заклад №1
Дошкільний навчальний заклад №115
Гімназія №4 
Загальноосвітня школа І ступеня №65

У номінації «Компетентнісний підхід у навчанні»: 
Дошкільний навчальний заклад №103
Дошкільний навчальний заклад №106
.Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28
Перша українська гімназія імені М. Аркаса 

У номінації «Бібліотека ХХІ століття»
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№42

У номінації «Партнерство в навчанні»:
Спеціалізована школа №22  з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу

У номінації «Виховання учнівської молоді»: 
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29

У номінації «Профільне навчання»:
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11
Миколаївський юридичний ліцей

Наприкінці до уваги присутніх було представлено унікальне художнє диво – презентація кращих мистецьких витворів освітян -  авторських пісень, підготовлена міським Будинком вчителя.

 
 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1477
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018