Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Відкрий Європу для себе (ЗОШ № 44)
20.05.2017, 19:39

Відчинилася Європа для малої дитини,

Засвітилась у небі України зоря.

Все у світі стрімкому неповторне й єдине,

Все дитині належить – сонце, небо й земля.

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи, відповідно ло Указу Президента України від 19.04.2003 р. № 339/2003.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної та плідної співпраці між різними державами, що ґрунтується на спільних цінностях, інтересах, культурі, історії та найважливіше – спільного майбутнього. Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності, громадянства, віросповідання має відчути себе вільним у будь-якій країні Європи.

До Дня Європи, яке Україна в цьому році буде відзначати 20 травня, учні нашої школи активно готувалися: вивчали історію та культуру європейських країн, їх символіку, традиції, свята, створювали презентації та творчі проекти. Звичайно, свої дослідження розпочали з історії свята: коли виникла традиція святкування Дня Європи, як в Україні так і у самій Європі. Також ознайомилися з символікою Європейського союзу та визначили, чому на його прапорі знаходяться саме 12 золотих зірочок, і, що ці зірочки символізують довершеність, повноту та єдність.

Про свої дослідження оповістили під час традиційних хвилинок «Тиждень моєї України» - «Україна – країна європейська!»

Правовий лекторій «Інтеграційні процеси в Європі і місце України в цих процесах» був проведений серед учнів 9 – 11 класів. В конкурсі малюнків «Я та Європа» найактивнішу участь взяли гуртківці студії образотворчого мистецтва під керівництвом Гарус Т.В.

відзначення Дня Європи залучилася шкільна бібліотека. У бібліотеці організовано тематичну книжково-ілюстровану виставку творів європейських письменників.

У фойє школи діяв інтерактивний стенд з цікавими матеріалами про історію, культуру та традиції країн - членів Євросоюзу. Найактивнішу участь у його оформленні взяли 6-8 класів та початкової школи.

Учні 2-Б класу до Дня Європи взяли участь у виховному заході „Ми – європейці“ . Діти читали вірші, виконували танці, малювали та виготовляли прапорці Євросоюзу, переглянули відеосюжети про європейські країни. «Ми - європейці і Україна – Європейська держава» - впевнені малі українці.

Учні 8-А класу підготували і провели виховну годину «Парад країн Європи: Франція». Вони здійснили віртуальну подорож країною, яка стала ініціатором європейського об'єднання. Під час подорожі дізналися, що в країні є велика кількість старовинних замків, а також вона - батьківщина класичного балету та кінематографа. Екскурсоводи познайомили з найвідомішим курортом Франції – Канни, зазирнули в центр світової моди – Париж, завітали в парфумерну столицю – місто Грасс, дізналися про історію створення статуї Свободи. Всі з великим задоволенням працювали у групах, виконуючи різноманітні завдання, щоб пригадати відомих письменників , вчених, художників та політиків Франції.

Отже, школярі нашої школи зробили ще один крок, щоб краще пізнати європейські країни, крок до європейської інтеграції нашої держави.

Шмакова Н. Ю., класний керівник 8-А класу

Трешнюк М.П., класний керівник 2-Б класу

Божко Н.В., педагог – організатор

IMG_20170519_114412 IMG_20170519_114511 CIMG1771 20170521_093007 6-_А_2015_2350 6-_А_2015_2346 6-_А_2015_2339_(2) 6-_А_2015_2338 6-_А_2015_2323 5 4

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1173
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018