Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Візит дружби та добра (гімназія №4)
01.12.2016, 14:15
Про дружбу говорили в усі часи, про неї письмово і усно викладали свої думки і поети, і письменники, і вчені, і філософи. Наприклад, філософ Сократ писав так: "Ніяке спілкування між людьми неможливо без дружби".
Учнi 5-В класу вiдвiдали бiблiотеку №6 та взяли участь у пізнавальнiй годинi "Щасливий той, хто має вірних друзів", класний керівник Чернецька Ірина Олександрівна.
Під час заходу на учасників чекало багато несподіваних сюрпризів- "дражнилки", а потім "мирилки", ігри "Чудо-юдо", "Веселі силачі", "Дідусь Водяний", "Змотай стрічку".
Родзинкою зустрічі стала гра "Знайди друга літературному персонажу".
А ще, щоб наблизити дітей- читачів до їх самого вірного друга - КНИГИ, щоб з'ясувати такі важливі поняття, як "друг", "дружба,"ми залюбки зверталися до словників, книг, представлених на книжковій галявині "Що посієш, то й пожнеш...".
Крім того, ми, приєднавшись до пропозиції волонтера в'язальної сотні Чернишевої Наталії Борисівни, читача бібліотекии, долучилися до великої справи - зробили янголят для бійців АТО, цим самим висловили свою підтримку бійцям української армії та добровольчих батальйонів.
Важливо, що янголят робили з великою любов’ю - з любов'ю до України, до Батьківщини, зі світлими, добрими думками та побажаннями здоров’я й миру. До них доклали листа з побажаннями і щирими думками. Ці обереги відправлять на Схід України разом з теплими в'язаними речами, виготовленими в'язальщицями міста Миколаїва.Додав: smile351 | | Теги: Миколаївська гімазія №4
Переглядів: 909
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018