Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Візитація громадськості з нагоди звітування директора ЗОШ №1 імені Олега Ольжича перед громадськістю
20.06.2017, 15:20

Візитація громадськості з нагоди звітування директора школи за навчальний рік у Першій школі тривала цілий день (із 10-ї до 18-ї години).

До візитації запросили батьків і громадськість міста; завітали на зустріч Анатолій Петров, депутат Миколаївської міської ради, Василь Гошовський, директор Агенції розвитку Миколаєва, Олександр Терещенко, голова Миколаївської філії ГО «Українська асоціація інвалідів АТО», представники Національного університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова, Миколаївського національного аграрного університету, ЧНУ імені Петра Могили, представники територіальної козацької громади (отаман С.Параскун), військовослужбовці 36 бригади берегової охорони морської піхоти, студенти Всеукраїнської академії лідерства.

Розпочався день із Реквієму пам’яті до 73 роковин із дня смерті Олега Ольжича – незламного борця за волю свого народу, ім’я якого носить наша школа. Учнівством і творчими учителями школи з ініціативи директора запропоновано ім’я і для мовного військово-спортивного табору «Патріот» – героя АТО, воїна-добровольця Мирослава Мисли, який загинув 2 жовтня 2016 року, захищаючи незалежність і цілісність нашої країни. І Олег Ольжич, і Мирослав Мисла є прикладом стоїцизму і героїзму для сьогоднішньої молоді. Тож у цей день відбулося відкриття експозиції пам’яті Мирослава Мисли, до якого долучилися побратими Мирослава Інна Тимченко із синочком Михайликом, Ярина Геращенко, Демид і Володимир Губські, Аліна Бєланенко та ін. У своїх виступах свідомі патріоти згадували хвилини, проведені із Мирославом, слова хлопця і його мрії про мир на рідній землі. Як пам’ять про не знищене звучали в один голос слова побратимів: «Мисла в строю! Мисла в строю! Мисла в строю!» Завершив Реквієм отець Василь, настоятель Храму Святого Духа УПЦ КП, який провів панахиду за загиблими борцями за свободу України. Цей захід ще раз довів, що герої безсмертні, поки про них пам’ятають, адже вони є прикладом самовідданості своїй Батьківщині.

Протягом двох годин гості мали можливість зануритися в життя мовного військово-спортивного табору «Патріот»: під час вандеру вихованці табору зустрілися із побратимами Мирослава Мисли, переглянули відео-, фото сюжети із життя воїна, пройшли військово-спортивний вишкіл, підготували презентацію за підсумками програми англо-, німецькомовної діяльності, танцювальний батл до церемонії закриття табору.

Тренінг психологічного комфорту «Любов і розуміння над усе» у «Клубі сімейної дипломатії» для батьків учнів початкових класів зібрав активних і сучасних батьків, котрі динамічно програвали різні життєві ситуації з використанням інтерактивних вправ з метою усвідомлення значущості розуміння близьких взаємовідносин, створення комфортних умов для дитини.

Майстер-клас із презентацією можливостей інтерактивної дошки (цьогорічного подарунка від міського голови О.Ф.Сєнкевича) як ефективного інструмента навчання, підготовлений переможцем обласного етапу конкурсу «Учитель року-2016» з математики О.А.Сіренко, дав можливість здійснити захопливу подорож у світ математики батькам, що відчули себе непосидючими школярами. Майстер-клас проведено у кабінеті математики «Формула успіху», відкритого у цьому році разом із сучасним Центром медіаосвіти, обладнаним планшетами та сучасними меблями.

Багато позитиву мав для батьків урок «Інтелект України». А.В.Додик, учитель початкових класів, презентувала фрагменти читання, письма, математики, курсу «Людина і світ» для батьків і учителів. Усі батьки пригадали своє дитинство і стали на цей час учнями першого класу. Залюбки виконували розвиваючі вправи, фізкультхвилинки, завдання від казкових героїв. Використовувалися інноваційні форми роботи, завдяки яким не лише підвищується пізнавальна активність учнів, а й створюються особливі умови для формування й розвитку читацької компетентності молодшого школяра.

Неперевершеним дійством була програма закриття табору «Патріот». Усі рої показали свої вміння, навички, яких вони досягли під час десятиденного вишколу. Батьки переконалися, що саме мовно-патріотичний табір – це те місце, де їхні діти змогли і відпочити, загартуватися і вдосконалити знання з іноземних мов. Учні взяли участь у стройовому вишколі, змаганнях, конкурсах тощо, отримали посвідки за власними псевдо від представників Всеукраїнської організації «Пласт» про успішне завершення табору. Найактивніші вихованці та кращі рої нагороджені спеціальними призами.

На педагогічній атракції гості школи мандрували кабінетами, знайомлячись із досягненнями та досвідом роботи за 2016-2017 н.р. кафедр та методоб’єднань, в т.ч. відвідали станцію «Фінансовий звіт».

Прес-конференція із директором школи М.Г.Матіюком відзначалася продуктивним діалогом, в основі якого – турбота про завтрашній день школи, створення сприятливого мікроклімату для усіх учасників навчально-виховного процесу, оновлення матеріально-технічної бази закладу

Батьки мали змогу ще раз переконатися, що школа результативно завершила навчальний рік, перегорнувши ще одну сторінку своєї історії. За підсумками роботи Василем Гошовським запропоновано ввести нову оцінну категорію «Визнати роботу директора школи ефективною». Таку авторську інновацію пана Василя пропонуємо розповсюдити в усіх освітніх установах.

Прес-центр школи


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1375
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018