Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 14
Гостей: 13
Користувачів: 1
dnz87vishenka7610


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Вода! В її краплині криється життя… (ЗОШ № 44)
24.03.2017, 18:02

22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день водних ресурсів. Головне завдання цього дня - інформувати кожну людину про важливість води для підтримання життя на Землі, привернути увагу до проблем водного басейну.

Вперше ідея про проведення такого свята прозвучала на конференції ООН, яка була присвячена розвитку та охороні навколишнього середовища. Ця подія відбулася в Ріо-де-Жанейро у 1992 році. І вже в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН прийнято офіційне рішення про проведення 22 березня Всесвітнього дня водних ресурсів, який почне нагадувати всім людям на планеті про значення води для продовження життя на Землі. Цього року заходи, присвячені Всесвітньому дню води проходили під гаслом «Стічні води».

З нагоди відзначення Всесвітнього дня води, учні нашої школи приєдналися до світової спільноти і взяли участь у виховних заходах. День розпочався з інформаційної радіопередачі «Вода – джерело життя», в якій висвітлено значення води та проблеми її забруднення.

Надзвичайно цікаво пройшов марафон приказок, прислів’їв, віршів про воду. Активними учасниками цього марафону стали не тільки учні початкової та середньої школи, а й наші випускники – учні 11 класу, які навели приклади неекономних витрат води в побуті, запропонували свої методи економії. Першокласники занурилися у світ загадок про воду. Вони дізналися про важливість води у житті людини. Ініціативна група учнів 8-х класів відкрила виставку плакатів та малюнків «Вода для життя». Речовину, яка схована в хімічній скриньці, вдалося визначити учням 7 класу за словами Антуана де Сент-Екзюпері:

«… у тебе ні кольору, ні смаку, тебе не можна описати, тобою насолоджуються, не відаючи, що ти таке є. Не можна сказати, що ти необхідна для життя. Ти – саме життя. Ти наповнюєш нас радістю, яку не пояснити нашими почуттями. З тобою повертаються до нас сили, з якими вже попрощалися». Семикласники розповіли про способи очистки води.

Цей день став трампліном для росту свідомості учнів у питаннях використання води. Кожен із нас повинен дбайливо ставитись до природи, завжди раціонально використовувати водні та інші ресурси. Посадити деревце, розчистити джерельце – одне із завдань людини ще з дитинства. Необхідно берегти і примножувати природні багатства та пам'ятати пророче слово В.Скуратівського: "Не зміліють джерела України, якщо ми не зміліємо душею".

Шмакова Н. Ю., вчитель хімії
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 935
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018