Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 18
Гостей: 18
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Вогники пам'яті до дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні: «Маки пам’яті» (Перша українська гімназія)
06.05.2017, 13:57

У нашій державі запровадили традицію відзначення 8 травня як дня, коли власне капітулювала нацистська Німеччина. Цей день визначений Указом Президента України як День пам'яті та примирення. Тому сьогодні розвінчувати радянські міфи про Другу Світову війну, говорити про неї правду є важливою передумовою перемоги у війні сучасній. У нашій гімназії пройшли уроки-пам’яті "Маки пам’яті", присвячені, присвячені Дню памяті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Новим символом пам'яті за загиблими став стилізований червоний мак, який є традиційним українським символом. Про нього співалося в козацьких думах як про символ пролитої людської крові. З іншого боку червоний мак є європейським символом пам'яті жертв І та ІІ світової війни.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. Тож ніколи не будуть забуті імена тих, хто в тяжкий для нашої країни час, здійснив неповторні подвиги, хто не пощадив власного життя.

Гімназисти поклали квіти до меморіальної дошки юного героя-розвідника Віті Хоменка, який був закатований у роки Другої світової війни.

Вічна пам'ять героям!

Прес-центр гімназії
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1006
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018