Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Всеукраїнський проект «PROF-TEST» стартував у ЗОШ №53
09.11.2016, 19:41

У загальноосвітній школі №53  міста Миколаєва фахівці обласного центру зайнятості організували анкетування учнів 10-х класів  в рамках проекту «PROF-TEST». 

«PROF-TEST» - Всеукраїнський проект, який ініційований Миколаївським обласним центром зайнятості та впроваджується за підтримки Міністерства соціальної політики України і Державної служби зайнятості (Центрального апарату). Миколаївську область визначено пілотною.

Мета проекту: формування у молоді обґрунтованої мотивації до професійного вибору на основі тригеру «Професія, про яку я мрію, а не та, де просто платять гроші», створення передумов для професійної самореалізації, надання можливості старшокласникам ознайомитися з професіями безпосередньо на підприємствах, популяризація професій різних видів економічної діяльності, сприяння формуванню в учнів нової ментальності у побудові свого майбутнього. 

Для тих школярів, які не визначилися з професійним вибором, буде запропоновано проходження тестування. Участь обох сторін (школярі та підприємства) базується виключно на добровільній основі.

За словами директора Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитра Оборонько, ідея проекту полягає в наступному: організація професійної практики учнів випускних класів на підприємствах будь-якої форми власності у підрозділах (відділах), до яких відноситься їхня майбутня професія.

Перед початком анкетування учнів була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями із залученням представників державних установ (управління освіти, мера, або заступника мера, обласної адміністрації та ін.), вчителів, шкільних батьківських комітетів, молодіжних організацій. А також зі старшокласниками (зустрічі, презентації) із залученням представників управління освіти, батьківських комітетів, психологів.

Наразі продовжується робота з підприємствами, установами, організаціями щодо участі в організації практики та обговорення основних питань по реалізації проекту «PROF-TEST».

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 869
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018