Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання (ЗОШ №13)
24.03.2017, 15:21

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання учні 3 класу відвідали Миколаївську обласну бібліотеку для дітей ім. В.Лягіна.

Дітей гостинно зустріла Королева Книга і подарувала казку, події якої відбулися напередодні ввечері в бібліотеці, коли всі відвідувачі і працівники розійшлися.

Отже, пізно ввечері з великої Ювілейної книги, в якій були зібрані твори письменників – ювілярів, вийшли всі казкові герої. Вони гралися, розважалися, а коли більшість з них повернулися до книги - раптом перед дітьми з'явився злий чарівник – горбань Бридакус, з казки Всеволода Нестайка «Чорлі», який викрав чарівну Ювілейну книгу, і деякі герої не встигли повернутися на свої сторінки. Тут залишилися сувора Червова королева з Алісою з Країни Див Льюіса Керролла, дівчинка – пірат Рено з книги Ірен Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен», Баба Яга – Ядвіга Олізарівна, з книги Володимира Рудківського «Гості на мітлі», а також кіт Чорлі, який допомагав Алісі й королеві вести розслідування. Наші учні активно долучилися до пошуків зловмисника – долали разом з героями важкі перешкоди: розгадували ребуси, загадки, проводили змагання з королівського пінг-понгу. Багато труднощів вони подолали, і, нарешті, примусили злодія повернути Ювілейну книгу.

Так, граючись, третьокласники познайомилися з новинками дитячої літератури, героями нових книг та їх авторами.

Завідуюча бібліотеки нагородила найактивнішого читача бібліотеки цінним подарунком – цікавою книгою і Почесним дипломом. Ним виявився наш учень – Горідько Ігор.

Третьокласники теж підготували сюрприз для працівників і відвідувачів бібліотеки – подарували гарну пісню «А ми любимо читати» та веселий танок «Дівчина-весна». Присутні були вражені виступом наших учнів і запросили частіше відвідувати бібліотеку. Задоволені, з новими книжками і веселим настроєм, поверталися діти до школи. Вони пообіцяли брати активну участь у таких чудових заходах, які для них так старанно готували працівники бібліотеки.

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 731
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018