Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Загін Юних інспекторів руху ЗОШ №3 представить м. Миколаїв на обласному зльоті
18.11.2016, 19:54

Миколаївська школа № 60 гостинно відкрила двері для 10 шкільних команд ЮІР, які перемогли в районних етапах змаганнях юних інспекторів руху, серед яких і загін Юних інспекторів руху ЗОШ№3. Після урочистої лінійки та жеребкування школярі розійшлися показувати компетентним членам журі свої знання в теорії і на практиці в звичних чотирьох конкурсах - «Теоретичні знання Правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Велоестафета» та «Агітбригада».

Найскладнішим, за думкою самих учасників, було вирішення завдань на знання Правил дорожнього руху, адже це майже справжній іспит для отримання посвідчення водія – щоправда питань значно менше і розраховані вони на рівень знань школярів. Але саме він є основою для успішних результатів у інших конкурсах, адже тільки добре знаючи теорію, можна розраховувати на успіхи в практиці. І нам дуже приємно відмітити, що загін “БОНД” ЗОШ№3, серед усіх 10 команд учасників, продемонстрував найкращі досягнення у конкурсі “теоретичні знання правил дорожнього руху”.

Конкурс «Юного регулювальника» - практичний, на уявному перехресті юний вартовий дороги повинен роз’яснити «учасникам дорожнього руху», яких зображують його товариші по команді, куди їм можна проїхати або пройти. Більш того, регулювальнику необхідно якомога швидше «навести лад» на своєму перехресті, де вже утворився «складний затор».

Найулюбленіша дітьми практична частина змагань «Велоестафета» через майже зимову погоду довелось перенести у спортивну залу. Та, це не завадило конкурсантам продемонструвати навички велоїзди. Досить весело пройшло «фігурне» водіння велосипеда: велосипедисти демонстрували такі вправи, як «вісімка», «смуга перешкод» і «коридор». Більшість ЮІРівців показали хороші навички керування двоколісним транспортом, давши майстер-клас численним глядачам-одноліткам.

Ну і як завжди, конкурс «Агітбригада» - найяскравіший та найзахоплюючий. Саме в ньому ЮІРівці демонструють вміння зрозумілими словами розповісти про необхідність не тільки знати, а й обов'язково дотримуватися Правил дорожнього руху.

Коли ж були підраховані результати всіх конкурсів, члени журі розгубилися... Команди показали настільки високі результати, що перше місце від другого відділяли лише соті балів. Тим не менш, перше місце лише одне, та його посіла команда «БОНД» Миколаївської загальноосвітньої школи № 3. Члени журі висловили сподівання, що ЮІРівці навесні наступного року доведуть глядачам, що вони гідні позмагатись за право представити Миколаївську область на Всеукраїнському зльоті ЮІР.

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 930
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018