Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Закінчено роботу літнього мовного табору “Pix-L” (ЗОШ №29)
19.06.2017, 10:54
Закінчено роботу літнього мовного табору “Pix-L”на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29.

Враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, протягом трьох тижнів, з 29 травня по 16 червня 2017 року, було організовано роботу літнього мовного табору відпочинку “Pix-L”, метою якого було створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської та німецької мов. Цього літа у таборі відпочивали, навчалися та змагалися учні переважно середньої школи. План роботи мовного табору був насичений різноманітними заходами з урахуванням вподобань та віку дітей. Учні використовували мову як інструмент та мали можливість відчути наскільки вона необхідна, корисна та гнучка.

Веселе літо розпочалося з оформлення яскравих постерів, об’єднанню дітей в команди, вибору гасел, назв команд, проектуванню цікавих справ. Кожен день починався із символічної табірної пісні «Don’t worry! Be happy! Take it easy!», зарядки-танцю «Shake-shake», а закінчувався піснею «We are stars!» та справжнім зірковим відчуттям у дітей!

Учні мали змогу брати участь в ігрових програмах, вікторинах, екскурсіях, квестах, мовознавчих калейдоскопах, кулінарних майстер-класах, бізнес-конкурсах тощо.
Особливо запам’яталися пізнавально-інтелектуальні заходи: «Who wants to be a millionere?», «Sidereal time», квест «Olympus of the foreign languages» та кулінарний майстер клас «Salad of my dream», які дали змогу дітям проявити себе ерудованими, обізнаними та креативними.

Наш літній мовний табір дав можливість переконати учнів в тому, що вивчення іноземних мов – це легко, просто, весело і корисно. Приємно те, що учні висловили свої сподівання про те, що наступного літа мовний табір “Pix-L” відкриє їм двері знову!.

Сінченко Т.В, вчитель англійської мови

Додав: school29nik |
Переглядів: 1177
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018