Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Заняття школи педагогічної майстерності в міськСЮТ
22.12.2016, 14:14

Міська станція юних техніків на занятті Школи педагогічної майстерності підводила підсумки роботи методичної служби за  2016 рік. Педагоги були запрошені відвідати затишне «Новорічне кафе».

«Всесвітнє кафе» - це новітня технологія, яка популярна сьогодні при проведенні зустрічей та нарад. Вона відноситься до технологій, що дозволяють створити майданчик для рефлексії отриманого досвіду, планування, виникнення нових творчих ідей і отримання нового продукту.

Тема «зустрічі» - «Формування життєвих компетенцій. Суть, досвід використання, перспективи».

У 2016 році педагогічний колектив станції працював  над освітніми завданнями, які були сформульовані в цільовій програмі роботи над науково-методичною темою «Розвиток компетентностей вихованців позашкільного навчального закладу – важлива умова формування соціально-адаптованої, конкурентоспроможної особистості».

Метою першого етапу роботи було науково-теоретичне обґрунтування  теми та шляхів її реалізації. Це стало поштовхом для пошуку нових форм роботи з підготовки педагогів в загальнометодичному, психолого-педагогічному та науково-теоретичному аспектах. Гіпотеза дослідження ґрунтувалася на припущенні про те, що процес формування соціально-адаптованої, конкурентоспроможної, мобільної, професійно універсальної, творчо мислячої та ініціативної особистості буде ефективним, якщо забезпечити розвиток її ключових компетентностей.

Саме тому, підводячи підсумки першого етапу роботи, педагогам було запропоновано скласти конкретні поради та рекомендації щодо форм, методів роботи з гуртківцями щодо розвитку їх ключових компетентностей. Такі поради учасники змогли побачити після етапу обговорення на «стіні ідей».

Використання технології «Всесвітнє кафе» дало змогу поєднати приємне з корисним, перенести затишну атмосферу кав’ярні в актову залу і зробити обговорення проблеми комфортним, приємним, креативним та продуктивним.

 Розмова між учасниками під час проведення «Всесвітнього кафе» стала творчим процесом, який сприяв обміну знаннями та досвідом, а також створенню можливостей для подальшого співробітництва.

         Завідуючий методичним відділом Калініна Л.Г.


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 785
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018