Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Засідання методичного об’єднання в міськСЮТ
13.12.2016, 20:28

Міська станція юних техніків гостинно приймала керівників гуртків початково-технічного та художньо-технічного профілю позашкільних навчальних закладів міста.

Тема зустрічі - «Формування соціальної компетентності вихованців на заняттях гуртків» - не випадкова, бо одним з пріоритетних завдань сучасного педагогічного процесу є сприяння соціалізації підростаючого покоління.

Допомогти вихованцеві оволодіти досвідом старших, зрозуміти своє покликання, самостійно знайти шляхи найефективнішого самовизначення в суспільстві; навчити основам самопізнання, самоосмислення, самовдосконалення - ось головна  мета розвитку соціальної компетентності.

Які ж існують проблеми соціалізації дитини у сучасному середовищі? Відповідь на це питання педагоги змогли  почути з виступу Хозраткулової І.А., кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психолого-педагогічної освіти та медіадидактики МОІППО. За допомогою психологічних тестів Ірина Анатоліївна показала педагогам індивідуальні особливості соціалізації та продемонструвала, як правильно ставити перед собою мету для її скорішого досягнення.

Під час проведення методичного меседжу Пучкова О.Д., методист  кафедри психолого-педагогічної освіти та медіадидактики МОІППО, методист міськСЮТ,  ознайомила учасників засідання з передумовами, що сприяють соціальному вихованню школярів саме у позашкільному навчальному закладі.

Саме під час гурткової роботи створюються оптимальні умови для розвитку творчої особистості, навчально-виховний процес спрямовується на врахування інтересів та здібностей  вихованців. Тим самим більш повно відбувається процес самовираження і самореалізації дитини, впливаючи на пізнання нею самої себе та самовизначення в мистецтві та житті.

І справжнім «новорічним сюрпризом» стала робота педагогів у творчій студії під керівництвом Бабашкіної Світлани Віталіївни,  заступника директора з навчально-виховної роботи,  керівника гуртка міськСЮТ. Вона запросила гостей на майстер-клас з виготовлення новорічного сувеніру - «Чарівного півника», символу Нового року.

Саме такі активні форми практичної та методичної роботи педагогів є запорукою успішного управління процесом навчання.

         Завідуючий методичним відділом Калініна Л.Г.


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 819
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018