Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Засідання міської творчої лабораторії розвитку початкової освіти в ЗОШ №64
19.04.2017, 14:14

На базі Миколаївської загальноосвітньої школи I-II ступенів №64 відбулося засідання міської творчої лабораторії розвитку початкової освіти в галузі «Суспільствознавство» з питання «Нові підходи до викладання предмета « Я у світі» в умовах оновлення програми початкової школи».

У заході взяли участь учителі початкових класів міста. Семінар – практикум відкрили Ватульова О.Г., методист початкової освіти НМЦ Миколаївської міської ради і директор школи Павлюк А.М.

Члени міської творчої лабораторії розвитку початкової освіти ознайомили учасників семінару з особливостями оновленої навчальної програми і організували педагогічний аукціон з обміну досвідом.

Джулай Н.В., учитель МЗОШ №64, на уроці “Україна – європейська держава” в 3-А класі показала, як зробити кожний урок нестандартним, творчим, спрямованим на здобуття дитиною практичних навичок.

Войхевич В.В., Андреєва Н.В., вчителі МЗОШ №64, та Свистунова М.О., Святенко Т.О., вчителі МЗОШ № 46, поділилися досвідом впровадження на уроках різних форм і методів навчання, зокрема рольових ігор і практичних робіт, залучення дітей до участі в соціальних акціях і до роботи над проектами.

Кулінарно-пізнавальна вікторина «Європейські смаколики» пройшла у невимушеній обстановці. Присутні відмітили інноваційний підхід організаторів заходу в її проведенні.

Час, відведений на засідання, промайнув швидко і продуктивно. Сподіваємося, що здобуті знання та уміння допоможуть педагогам міста у щоденній роботі.

Войхевич В.В., учитель початкових класів


Додав: kolinko |
Переглядів: 955
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018