Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Засідання педради в ЗОШ №47
12.04.2017, 22:08

Професія вчителя одна з самих найдавніших на землі. Її значимість не можна переоцінити. З року в рік наші вчителі передають свої знання і свій досвід, працюючи на благо людства, навчаючи учнів, не лише збагачуємо їх знаннями, а вчимо застосувати здобуті знання у житті. Виховання підростаючого покоління лягає на плечі педагогів. Від того, які знання і навички вони зможуть їм передати, як навчать застосовувати здобуті знання у житті, залежить майбутнє нашої країни.

На початку квітня в школі проведено педагогічну раду на тему «Підсумки роботи педагогічного колективу з впровадження науково-методичної теми «Особистісно зорієнтований підхід у процесі формування мотивації навчальної діяльності учнів та виховання в них загальнолюдських та громадянських якостей». Педагогічну раду відкрила директор школи Моторна З.В. та з аналізом роботи виступила заступник директора з НВР Кондратьєва Г.В.

Важливе місце в методичній діяльності роботи над науково-методичною темою займала діяльність предметних методичних об’єднань. Керівники методичних підрозділів - це учителі-методисти, старші вчителі. Вони велику увагу приділяють підвищенню педагогічної компетентності вчителів шляхом залученням їх до різних форм методичної роботи, здійснюють методичне та практичне забезпечення участі вчителів у педагогічних заходах різних рівнів, розробці методичних та дидактичних матеріалів. Кожне методичне об’єднання продемонструвало свої досягнення в роботі над проблемною темою. Кожен учасник засідання мав змогу представити свої здобутки. Адже вчителі зацікавлені у тому, аби вміти щось робити краще, ніж інший вчитель. Виступи членів МО були корисними та цікавими. Підсумки роботи свідчать про те, що методичні об’єднання за своїм змістом сприяли підвищенню педагогічної майстерності вчителів та ефективності організації навчання учнів.

Провівши мозковий штурм, SWOT-аналіз, визначили свої сильні та слабкі сторони.

Чи правильним шляхом ми йшли? Чому ми маємо саме такі результати? Що спрацювало результативно та позитивно? Наші досягнення. Над чим нам потрібно працювати?

Під час роботи над науково-методичною темою було виявлено низку питань, які потребують уваги та розв’язання: упровадження сучасних педагогічних технологій навчання й виховання обдарованих та здібних дітей, організація науково-дослідницької діяльності учнів, забезпечення практичної спрямованості освіти шляхом залучення найкращого педагогічного досвіду, впровадження ефективних технологій сучасного уроку, створення необхідних умов для навчання всіх дітей, самореалізації і соціалізації кожної особистості як громадянина України, вдосконалення життєтворчих компетенцій та загальнонавчальних компетенцій вміння вчитися.

Педрада закінчилася, але робота продовжується. Кожен з вчителів отримав новий заряд для творчості.

А ось що написала після педради в соцмережі молода вчителька нашої школи: «Виявляється педради також можуть бути позитивними та надихаючими. Після проведеної сьогодні знову виникла купа ідей, як збагатити свою методичну скарбничку. Це реально круто, коли адміністрація запитує, що тобі не подобається, що треба зробити, щоб сприяти твоєму розвиткові як спеціалісту! Це прекрасно, коли твої бажання відвідувати семінари, майстер класи та конференції не тільки сприймаються, як норма, але й заохочуються!!! Це чудово, коли тобі дають творчу свободу, як спеціалісту! Це дивовижно, коли ти повертаєшся з роботи з ще більшим бажанням працювати та творити!»

Бажаємо всім такого ж позитивного злету після проведених педрад!

Методична рада школиДодав: школа47 |
Переглядів: 918
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018