Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Знайомство із Японією - країною ранішнього сонця (ЗОШ №52)
03.05.2017, 18:39

З метою ознайомлення учнів з культурним рівнем країни Японії, висвітлення шляхів всебічного зміцнення відносин дружби і партнерства між народами України та Японії в Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів № 52 працівники читального залу Миколаївської дитячої бібліотеки № 6 провели усний журнал «Країна вранішнього сонця», присвячений життю, традиціям країни та її народу. Бібліотекарі поєднали японську й українську культури, представивши книги японських авторів предметно, відеофільми та мультимедійні презентації, які розкрили безліч інформації про надзвичайно цікаву та екзотичну країну, країну хмарочосів і найдавніших храмів, поезії хоку і сакури, супертехніки і чайних церемоній, тут дивовижним чином поєднуються нанотехнології із стародавніми традиціями.

На базі бібліотеки-філіалу № 6 учні 6-7 класів під керівництвом бібліотекаря Мірян Н.В. також продовжили знайомство із культурою та особливостями Японії Найцікавішою темою для учнів стали розповіді про традиції зустрічі Нового року в Японії та інших свят, які суттєво відрізняються від українських, учні залюбки шукали змістові аналогії між японськими і українськими прислів’ями, японськими поезіями хоку та притчами.

Під час заходу учнівські колективи мали змогу долучитися до інтелектуальної вікторини, під час якої висловлювали свої враження, думки та на згадку про зустріч зробили спільне фото.

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 939
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018