Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Зустріч з Ігорем Щупаком у ЗОШ №19
27.03.2017, 08:03

І Я. Щупак, кандидат історичних наук, директор Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума", Музею "Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні", учитель-методист і автор багатьох шкільних підручників разом зі своїми науковими співробітниками Піскарьовою Іриною Олександрівною, Базилевським Владиславом Павловичем, Селютіної Тетяною Марківною провели три плідних, напружених дня в навчальних закладах нашого міста.

У МЗОШ №19 вчителі міста зустрілися з І.Я. Щупаком під час презентації нового підручника для 9 класу з всесвітньої історії. Також зустріч для вчителів області була організована в МОІППО.

І. Я. Щупак вдруге відвідав нашу школу, де провів зустріч з учнями 9-11 класів і в 9-А урок апробацію нового підручника. Піскарьова І.О. в для учнів 6-х класів провела динамічні "Уроки толерантності" такі актуальні в наш час. Дітям і колегам дуже сподобався урок і пробний підручник.

Така зустріч відбулася завдяки тісному співробітництву нашого вчителя Ірини Олександрівни Селіванової-Зеркаль, кандидата історичних наук, вчителя історії та права з Ігорем Яковичем та інститутом «Ткума» в цілому.

Ірина Олександрівна: «Я рада, що в новому навчальному році зможу читати курс "Історія Голокосту", програму якого розробив Ігор Якович, для 10-х класів і нам подарували повний комплект підручників».

Методична рада школи

 

Ткума 22.03.17-24.03.2017
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 976
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018