Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Звіт директора ЗОШ №3 перед громадськістю
16.06.2017, 19:08

В актовій залі Миколаївської загальноосвітньої школи №3 відбувся звіт керівника Зінченко Д.Є.

На конференції були присутні члени батьківських комітетів класів, члени учнівського самоврядування, Ради школи, помічники депутата Миколаївської міської ради Казакової Т.В. – Кіченко О. та Савранський Ю.

Звіт керівника відбувся з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень та запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальному закладі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

Під час доповіді Зінченко Д.Є. співдоповідачем директора стала голова Ради школи Щокіна Наталя Анатоліївна, яка виступила з фінансовим звітом про використання благодійних внесків за 2016-2017н.р.

У обговоренні доповіді прийняли участь батьки Бобровська О. В., представника батьківського комітету 5-А класу, Рябова Є. В., голова батьківського комітету 9-Б класу, Букліч М. О., голова батьківського комітету 8-В класу, Черновол Т. Ю., мати учениці 11-Б класу, Горшкова Н.Д., мати учениці 6-А класу. У всіх виступах лунали слова вдячності за створення такого мікроклімату у школі, коли успіхи кожного сприймаються позитивно всіма, ініціатива й самостійність підтримуються! Батьки відмітили, що рішення приймаються на основі врахування думки батьківського, учнівського та педагогічного колективу в інтересах справи.

Роботу керівника Зінченко Д.Є. відкритим голосуванням одноголосно визнали відмінною та вирішили порушити клопотання перед управлінням освіти Миколаївської міської ради щодо матеріального заохочення директора школи.

Прес-центр школи

IMG_4651 IMG_4673 IMG_4661


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1377
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018