Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

2017 – рік Японії в Україні (ЗОШ №14)
03.12.2017, 21:20

У ЗОШ № 14 відбулась низка заходів, присвячених року Японії в Україні. Метою проведених заходів було знайомство школярів з традиціями цієї країни та цікавими фактами про її сучасність. Результатом всіх конкурсів, виставок та виховних заходів стала зацікавленість учнів, їхня активна участь в заходах.

Протягом тижня діяла виставка учнівських малюнків на тему «Японська сакура», поробок орігамі та ікебани. Найактивнішими учасниками виставок стали учні 2-А, 5-А та 3-А класів.

У четвер учні 8-11-х класів взяли участь у інтерактивному інтелектуально-розважальному конкурсі «Японія – традиції та сучасність». За результатом шести турів перемогла команда 10-А класу, друге місце посів 8-А клас, третє – 11-А клас, четверте ‑ 9-А клас. В п’ятницю учні 5-7 класів брали участь в інтерактивному спортивному заході «Карате в Японії», під час якого було розказано про історію та види карате, особливості бою в Японії, а учень 7-Б класу Борисов Валерій демонстрував прийоми карате та бою з уявним супротивником. Учні з цікавістю спостерігали за виступом спортсмена.

Зазначені заходи сприяли розширенню світогляду учнівської молоді, дали можливість ближче познайомитись с культурою Східної держави, проявити творчі здібності.

Прес-центр школи

IMG_2603 IMG_2666 IMG_2654 IMG_2599

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1155
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018