Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Без здоров'я щастя не буває (ЗОШ №44)
01.10.2017, 18:44

Найдорожчий, безцінний скарб, яким володіє людина, — здоров'я. Народна мудрість каже: «Здоров'я — всьому голова, а здоров'я дітей — це здоров'я майбутніх поколінь». З розумінням цінності здоров’я і руйнівних наслідків хвороб випливає думка про необхідність дбайливого ставлення до нього.

Навчити дітей берегти та примножувати своє здоров'я – одне з основних завдань вчителя початкових класів. Велику роль у формуванні потреби у здоровому способі життя, вихованні бажання регулярно займатися фізичною культурою і спортом відіграє використання різноманітних оздоровчих технологій.

Учні 1-А класу Миколаївської загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», провели 27 вересня навчальний день під девізом:

Хто здоровий, той сміється,

Все йому в житті вдається.

Він долає всі вершини,

Це ж прекрасно для людини.

Батьки першокласників стали партнерами не тільки у навчанні, а й у важливій справі виховання фізично та духовно здорової дитини. Під керівництвом Огороднікової Вікторії Володимирівни наймолодші учні школи із задоволенням виконували фізичні вправи з йоги, які допомогли поліпшити самопочуття, підвищити працездатність, зміцнити здоров'я.

Так, у чарівний вересневий день «маленькі інтелектуали» потрапили у світ нових відчуттів, позитивних емоцій, набули гарного настрою, бадьорості, життєрадісності, відчули прилив сил.

Прес-центр школи

_DSC0303 _DSC0422 _DSC0410 _DSC0362

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1189
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018