Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Брейнстормінг «Позашкілля – територія креативності» в Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району
20.01.2018, 20:48

На базі Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району методичним відділом було проведено брейнстормінг для педагогів закладу на тему «Позашкілля – територія креативності».

«Мозковиий шторм» (або «злива ідей», ґенерування ідей, англ. brainstorming) — популярний метод висування творчих ідей у процесі розв'язування певної проблеми, сеанси якого стимулюють творче мислення; процедура групового креативного мислення, точніше — це спосіб одержання від групи осіб великої кількості ідей за короткий проміжок часу.

Така форма методичної роботи спонукала до творчої активності всіх її учасників. В ході проведення заходу була створена віртуальна соціальна мережа «ВДомике». Учасники об’єднались в три групи, створили власні сторінки з креативними світлинами, власними методичними фішками та оригінальними постами.

Метою нетрадиційного педагогічного семінару стала розробка пропозицій до проекту «Прославляємо ім’я твоє, рідне місто Миколаєве!», який передбачатиме проведення комплексу заходів, направлених на просування позитивного іміджу міста Миколаєва засобами позашкільної освіти.

Загалом сама атмосфера заходу сприяла ґенеруванню цікавих ідей, різнопланових думок у вигляді постів. Адже така форма роботи як брейнстормінг передбачає прийняття всіх пропозицій. Найбільш вдалі, креативні та оригінальні пости відзначалися «вподобайками» та коментарями.

Такі нетрадиційні форми методичної роботи дозволяють ширше поглянути на проблему, допомагають більш конструктивно сприймати думки оточуючих, глибше обґрунтовувати власний погляд на проблему, обумовлюють розуміння багатоваріантності можливих рішень, сприяють конструктивніше ставитись до самого процесу прийняття рішень, адже відомою є управлінська аксіома: "Щоб навчитися приймати вірні рішення, необхідно навчитися висувати багато рішень".

Сасюк С.Г., методист Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва

 viber_image_4 viber_image_2 viber_image viber_image_1

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1189
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018