Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Декада «Суспільствознавствa» в ЗОШ №28
07.02.2018, 15:06

У школі пройшли заходи предметної декади. Всі учні школи активно долучилися до підготовки та проведення радіолінійки, виховних годин присвячених 100-річчю Української революції. У шкільній бібліотеці на учнів чекала виставка-досьє: «Ці люди в огні на сталь перекуті: борці за національну ідею 1917-1921 роки». Шостикласники відповідально поставилися до збору краєзнавчого матеріалу та проведення віртуального журналу «Мандруючи рідним містом» для учнів 5-х класів.

Понеділок розпочався урочистими заходами до Дня Соборності України. Дівчата та хлопці у вишиванках, з символікою єдності українських земель самостійно проводили виховні години, влаштовували флешмоб, з хвилюванням декламували вірші про рідну українську землю.

Протягом декади актив шкільного самоврядування проводив фоторепортаж з конкурсів малюнків, стіннівок, кросвордів, карикатур, міні-творів.

Конференція у 10-11-х класах до Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту ще раз показала невичерпаність та актуальність теми « Голокост-уроки історії».

Шепетіна Марія, Грабар Вікторія з честю представили свою школу творчими роботами на Всеукраїнських конкурсах « Об’єднаймось, брати мої!» ( ІІІ- місто) , «(Не)дитячий погляд на війну» (запрошення до участі у заходах, що проводилися в рамках проекту "Інтеграція через діалог" у м. Київ.).

Підсумки декади допомогли провести детективи від 7-11-х класів у заключній грі «Історичний детектив».

У вирі бурхливих емоцій непомітно пролетіли два тижні . Сподіваємося, що вивчення предметів освітньої галузі «Суспільствознавство» допоможе учням нашої школи виховати патріотичні та громадянські цінності, усвідомлення того, що ми всі є творцями теперішнього і майбутнього своєї рідної Батьківщини

Прес-центр школи

Рисунок13 Рисунок12  Рисунок25 Рисунок23Рисунок20 Рисунок19 Рисунок7 20180131_080117-1-1-1_(1)

Додав: kolinko |
Переглядів: 1189
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018