Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Декада вчителів початкових класів у ЗОШ №28
25.10.2017, 18:20

У ЗОШ №28 проходила декада кафедри вчителів початкових класів. Можна констатувати, що вчителі молодшої школи мають достатню спрямованість на реалізацію завдань Нової української школи.

Кожен учитель початкової ланки окрім засвоєння учнем необхідних знань, умінь та навичок спрямовує свою діяльність на розвиток особистості учня як суб’єкта діяльності і соціальних стосунків.

В арсеналі педагогів різноманітні форми і методи організації навчальної діяльності, що сприяють розкриттю суб’єктного досвіду учнів.

У кожному класному колективі було створено атмосферу зацікавленості, позитивних емоцій та успіху під час проведення уроків на запрошення та позакласних заходів. Вчителі використовували дидактичний матеріалу, який дає змогу учневі вибирати найбільш значущі для нього вид та форму навчального змісту.

Стимулювання учнів до висловлювання, використання різних способів виконання завдань, без будь-якого остраху помилитися чи дати неправильну відповідь – характерна ознака кожного уроку та заходу.

Кожне заняття мало за мету створення педагогічних ситуацій спілкування на уроці, що дають змогу кожному учневі виявляти ініціативу, самостійність, вибірковість у способах роботи та створення умов для природного самовиявлення учня.

Диференційований підхід - основна складова особистісно орієнтованого навчання, тому, готуючись до уроку, Дядюк Г.Г. добирає індивідуальні завдання для кожної дитини (завдання підвищеної складності, творчі, випереджувальні вправи, вправи на кмітливість, уважність тощо), планує роботу в парах, малих групах.

Заохочування, створення яскравих наочно-образних уявлень, навчально-пізнавальна гра, створення ситуації успіху, проблемної ситуації, спонукання до пошуку альтернативних рішень, виконання творчих завдань, створення ситуації взаємодопомоги – ці прийоми яскраво виражені на кожному уроці Хорошок О.В. , Гаврилової І.А., Муляр О.М.

Вчителем Рясною Н.В. на проведеній інтелектуальній конкурсі-грі «Найрозумніший» було створено максимально ефективні умови для розвитку інтелектуального і духовного потенціалу учнів, що дало можливість розкритися творчим здібностям кожної особистості. Діти продемонстрували широкий кругозір, практичні інтегровані знання та життєву компетентність.

допомогти першокласникам адаптуватись, згуртувати дитячий колектив, здружити батьків і дітей, вчителі перших класів провели в ігровій формі свято Осені. Першокласники співали, танцювали, створювали інсценізації. Вихованню в учнів патріотизму, любові до свого народу, своєї Батьківщини, сприяло неповторне свято Врожаю. Глядачі побачили єдність учнів третіх класів і таланти кожної дитини. Під час проведення декади в фойє школи організовано виставку дитячої творчості «Барви золотої осені».

Завершилась декада початківців святковим концертом. В актовій залі зібрались учні та вчителі, щоб вшанувати мистецтво. І кожен приніс із собою неоціненний скарб – любов до поетичного слова, музики, традицій українського народу, а ще доброзичливість у серці й бажання творити.

Прес-центр школи

unnamed (1) IMG_2032 IMG_1985 IMG_1974 DSCF1363 DSCF1332 DSCF1287 DSCF1277 14 8U6A6910

Додав: kolinko |
Переглядів: 1355
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018