Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

День науки в ЗОШ №47
02.12.2017, 10:27
В останній день робочого тижня в нашій школі відбувся день науки. Даний захід проводився з метою популяризації математичних та природничих наук. Протягом декількох тижнів відбувалася підготовка до заходу. Свої теоретичні знання учні втілювали в прилади, моделі та досліди. Вони розробили свої проекти, отримали результат та захистили проекти під час проведення заходу. Даний захід спонукав учнів до пошукової діяльності. В школярів розвивалась мотивація та пізнавальні навички.
Вчитель біології Мацюта І.В. разом з учнями 10 класу продемонстрували досліди та запропонували охочим розглянути під мікроскопом будову окремих органів рослин. А захотіли подивитися всі, навіть батьки, які теж відвідали наш захід.
Юні хіміки 8-Б класу під керівництвом Саєнко С.А. зацікавили присутніх учнів надзвичайно видовищними дослідами – «виповзання змій» з вогню, надування повітряних кульок при взаємодії оцту з харчовою содою. А учні 7 класу виготовили моделі молекул та кристалів відомих речовин.
Цікаві моделі сонячної системи виготовили учні 4, 5 класів. Використання сонячної енергії та екологічно безпечний транспорт показали учні 1,3 класів. Учень 3 класу запропонував машину-очищувач повітря, учень 1 класу – новий дизайн ліхтарика.
Учні 9,10,11 класів самостійно виготовили фізичні прилади та під керівництвом вчителя фізики Ісаєнко Н.І. продемонстрували їх роботу учням школи. Цікаво було спостерігати за дослідом явища дисперсії світла Ньютона, за роботою котушки Тесла, перетворювачем електромагнітних коливань в звукові, за механічними коливаннями кульок Ньютона, за дослідами теплових явищ, за умовами рівноваги важеля на прикладі горіння свічок та дослідом застосування електромагнітів при підйомі вантажів.
Цікаво використали та поєнали знання з математики, історії та мистецтва учні 8 класів, які під керівництвом вчителя математики Семенова К.В. виконали проектні роботи. Враховуючи архітектурні особливості та конструктивні відмінності споруд, учні зробили математичні розрахунки та виготовили замки. Учні 9,10 класів під керівництвом вчителя математики Вовнянко О.Я. виготовили яскраві об'ємні геометричні фігури та молярний куб, для демонстрації учням 1 моль газу.
Головною особливістю наукового дня було те, що учні не лише спостерігали, а й самі брали участь в дослідах, дізнались про незвичайні властивості речовин, які щодня використовуються в побуті.
Захід сприяв залученню учнів до проведення науково-дослідної діяльності, збагатив їх знання з різних галузів освіти, дав можливість переконатися, що наука завжди поруч з нами та запалив в очах іскринки цікавості, подиву та захвату.
Наука - це не лише формули, а й все те, що нас оточує.
В науці сила і в науці слава,
Світ без науки не такий яскравий,
То лиш здається, що без неї краще жити,
Бо лиш вона все здатна пояснити!

Додав: школа47 | | Теги: ЗОШ №47
Переглядів: 1232
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018