Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

День рідної мови у ЗОШ №28
23.02.2018, 15:43

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

Традиційно з нагоди Міжнародного дня рідної мови у загальноосвітній школі № 28 вчителями початкових класів проведена низка заходів, щоб і в цей день долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої.

Цього року програма була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.

Метою всіх проведених заходів було: надати учням поняття про те, що рідна мова для кожної людини — це те життєдайне джерело, з якого вона черпає свою енергію, життєву силу, що передається віками, з покоління в покоління цілим народом, рідним краєм; учити учнів правильно розмовляти рідною мовою; збагачувати словниковий запас; розвивати і удосконалювати мовлення учнів; виховувати любов і гордість за рідну українську мову, бажання зберегти її чистоту і красу.

У 4 – х класах були проведенні години спілкування на тему: «Чарівні звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова». Кожен учень ще раз переконався, що рідна мова — це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і батьківщину.

Класоводами других класів цікаво і змістовно була проведена мовознавча вікторина «До мови серцем пригорнусь», де діти змогли показати свої знання з української мови. Вони добирали синонімічні ряди, доповнювали прислів’я, римували вірші, редагували тексти, складали казки, читали вірші, співали пісні. Всі учасники довели, що українське слово – це диво, що хвилює серце кожного українця, наповняє його любов’ю до своєї Батьківщини.

Нові підходи, методи та технології Нової української школи дають широкі можливості для розвитку творчих здібностей та життєво необхідних знань та умінь учнів.

Учні 3-а та 4-А класів протягом інтегрованого дня за темою: «Ніжна мова калинова – знань нових міцна основа» поринули у багатогранний світ краси рідної мови. На уроках при виконанні запропонованих завдань вчителями були створені всі умови для розвитку та самореалізації кожної особистості школярів.

Результатом спільної злагодженої роботи вчителів початкових класів став випуск листівки «Золоті скарбниці рідної мови»

М/о вчителів початкових класів

IMG_2367 IMG_4055IMG_2365 IMG_2363 IMG_2361 20171017_092805

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1213
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018