Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

День рідної мови в ЗОШ №21
23.02.2018, 12:16

Мова – одне з найцінніших надбань,які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації,її генетичним кодом. З нагоди відзначення 21 лютого Міжнародного  Дня рідної мови в Миколаївській ЗОШ № 21 було проведено інтелектуальну гру «Українська мова,гордосте моя». До проведення  цього заходу долучилася вся шкільна родина,адже вчителі нашої школи старанно прагнуть донести до вихованців, що мова – духовна скарбниця нації, її найцінніший дар.

Розпочалася інтелектуальна гра патріотичною піснею «Діти України», яку виконали  учениці  8-9  класу. З вступним словом до присутніх звернулася вчитель української  мови та літератури  Маркіна  С.В. Учасники поділилися на дві команди: «Мовознавці»  та «Патріоти». Впродовж заходу школярі показали високий  рівень знань з української мови, власну ерудицію.
Команди активно відповідали на поставленні запитання,розгадували криптограми, хмари слів,відгадували ребуси «Мовні заморочки»,складали слова та ін..

Гру оцінювало журі у складі директора школи, заступника директора з навчальної роботи та вчителя української мови.
З незначною перевагою перемогла команда «Мовознавці». Проте, можна стверджувати, що у цій інтелектуальній грі були переможці, але не було переможених.

Усім учасникам заходу журі вручило солодкі призи,а переможців нагороджено грамотами та збірками сучасних письменників Миколаїщини.

Головним завданням зустрічі було донести до учнів,що мова – це Божий дар, а мовлення – неоціненний скарб. Це цілюще джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всохне від спраги.

Адміністрація закладу

IMG_1653 IMG_1699 IMG_1716 IMG_1723

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1103
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018