Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

День рідної мови в ЗОШ №52
23.02.2018, 13:23

Традиційно з нагоди цього свята в стінах нашої альма-матері було проведено низку заходів, , в яких активну участь взяли учні школи та вчителі української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури, вчителі початкової школи.

Розпочався святковий тиждень інформаційною радіолінійкою, на якій учні розповіли про історію виникнення свята та найважливіші святкові традиції.

У класах початкової школи в рамках святкового тижня було проведено годину спілкування «Любіть Україну і мову її солов'їну», відеолекторій «Так буде українською!» Свої творчі здібності учні продемонстрували під час виготовлення книжечок- саморобок з висловами та цитатами відомих людей про красу української мови «Яке прекрасне рідне слово!» Найцікавішим для учнів початкової школи став конкурс українських народних усмішок, який пройшов весело і жваво. Переможцями стали учні 2 – А класу (класний керівник Ганістрат С.В.). Завершальним заходом став конкурс «Віночок українських пісень». Кожен клас підготував українську народну пісню , яка полонила всіх своєю мелодійністю та красою.

Учні 5-х класів побували у гостях у королеви Мови. Під час мовознавчої гри вони продемонстрували знання українського алфавіту, вміння перекладу російських слів та висловів, тим самим поглиблюючи свої знання з рідної мови. Не обійшлося й без жартів. Під час конкурсу мовних загадок учні продемонстрували своє неперевершене почуття гумору. Вразили учасників і гостей акторські здібності Королеви Мови та учасників конкурсу фразеологізмів, яким не так то просто було зашифрувати загаданий фразеологізм і донести його зміст до гостей свята.

Інтелектуальний мовознавчий турнір « Розквітай же, рідна мово», проведений для учнів 8-х класів, мовознавча вікторина «Що? Де?Коли?», організована для учнів 6-х класів вчителем Пономаренко С.В., інтелектуальна гра «Я люблю українську мову», проведена вчителем Токовенко А.І. для учнів 9-11 класів та вікторина «Цікаве про слово . Чи правильно ми говоримо?», організована для учнів 7-х класів вчителем Мусініною К.М.

також сприяли закріпленню та поглибленню теоретичних відомостей з лексики, морфології, граматики, орфоепії української мови, поліпшенню практичних вмінь учнів.

Під час проведення вказаних заходів кожен із його учасників та гостей ще раз отримав можливість переконатися, що кожен громадянин України повинен добре знати рідну мову, збагачувати її, бути готовим захистити українську мову від тих, хто знева­жає її, бо, захищаючи рідну мову, захищаєш свій народ, його гідність, його право на існу­вання, право на майбутнє.

Прес-центр школи


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1128
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018