Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

День української писемності і мови у ЗОШ №25
12.11.2017, 13:37

День української писемності та мови відзначається з 1997 року у нашій країні. Тому 9 листопада в школі відзначено цей день низкою цікавих тематичних заходів. Для учнів 1-3 класів бібліотекар школи Телевна Н.В. провела інформаційну годину про українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Старшокласників 8-9 класів залучено до написання «Радіодиктанту національної єдності», до якого долучився 61 учасник, які підтвердили свої знання з орфографії та пунктуації, вивчені у школі.

Члени учнівського самоврядування випустили цікаві стінгазети з інформацією про відзначення цього дня, історичне минуле нашого народу, звичаї та традиції українців. Кульмінаційним заходом стало проведення свята української писемності та мови «І першим було слово...» для учнів та батьків наших вихованців, на якому звучали українські пісні «Реве та стогне Дніпр широкий...», «Україно», «Мій рідний краї», вірші класиків, інсценівки творів І.Котляревського «Наталка Полтавка», І.Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», Т.Шевченка «Гайдамаки».

Ми впевнені, що не було байдужих на святі. Адже всі розуміють, що у мові сконцентрований розум і духовний потенціал нації. Тому треба вивчати і пильнувати українську мову, щоб відродилася і розквітала Україна!

директор ЗОШ № 25 Піляєва А.І.

Виставка ЗОШ_№_25_3

Додав: kolinko |
Переглядів: 1212
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018