Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Диснейленд в школі № 40
05.12.2017, 11:14

Щорічно в Миколаївській загальноосвітній школі № 40 проводиться тиждень іноземних мов, в рамках якого кожний вчитель англійської та німецької мов намагається розширити кругозір своїх учнів, поглибити знання з іноземної мови і, звичайно, підвищити мотивацію до вивчення предмету.

На минулому тижні учні 5х класів здійснили віртуальну подорож до країни мрій – Діснейленду. Молодий вчитель англійської мови Єгорова А.А. намагалася розширити кругозір учнів, поглибити знання з країнознавства країни, мова якої вивчається, навчити застосувати англійську мову в реальному спілкуванні, повторити лексику з пройдених тем, підвищити інтерес до вивчення англійської мови. Учні дізнались, де знаходиться Діснейленд, хто був його засновником та чому всі діти на землі хочуть його відвідати. Діти були не просто глядачами, а й активними учасниками подорожі, а тому учні прийняли участь у постановці (виставі) казки «Білосніжка та сім гномів». Хочеться відмітити, що учням дуже сподобалось перевтілюватися, розігруючи казку, виступати в костюмах. Після інсценізації казки подорож не закінчилась, і всі учасники активно приймали участь у конкурсах. Діти виконували завдання, мандруючи від станції до станції. Кожна станція – це тематична ігрова зона парку, а тому завдання було оформлене відповідно до тематики зони. Учні відвідали «Замок Попелюшки», «Світ пригод», «Діснеймагазин», «Мікітаун» та «Кафе «Міні Маус». Завдання кожної станції базувались на темах, які діти вже вивчили, а отже діти активізували вивчену лексику та говорили імпровізовано.

В кінці заходу всі учасники віртуальної подорожі подивились та обговорили відео про вечірній феєрверк у Діснейленді, а найактивніші учасники ще й отримали солодкі призи.

Прес-центр школи

4 3 2 1

Додав: kolinko |
Переглядів: 1185
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018