Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Еко фестиваль «Homemade. Друге життя старих речей» у ДНЗ №101
04.10.2017, 18:47

Проблеми екології знаходяться в центрі уваги міжнародного співтовариства. Сучасні взаємини людини з навколишнім середовищем можуть бути вирішені лише за умови формування екологічного світогляду у всіх людей, підвищення їх екологічної грамотності та культури, і найбільш сприятливий період для розуміння – це дитинство. Маленька дитина пізнає світ із відкритою душею і серцем. Яким буде її ставлення до цього світу, чи навчиться вона бути господарем, який любить і розуміє природу - залежить від її виховання в сім’ї і дитячому садку.

Том, жовтні 2017р. в ДНЗ№101 «Дружба» в рамках проект «ЕкоЗнайка», започаткованим благодійним фондом «Центр соціальних програм» при підтримці Миколаївського глиноземного заводу, проходив Еко фестиваль «Homemade. Дрге життя старих речей». Екологічний сенс фестивалю – дати друге життя речам, замість перетворення їх у сміття.

На фестивалі працювало три майданчики: «Містечко творчих родин», «Друге життя старих речей», «Ярмарок-дари осені».

Вихованці, батьки та педагоги взяли активну участь і створили власними руками оригінальні вироби, доклавши трохи творчості, фантазії. Пластикові пакети, контейнери, одноразовий посуд, картонні коробки, кришки та багато іншого, все це є безкоштовним виробним матеріалом, який перетворився на справжні шедеври.

Приємним сюрпризом фестивалю стала демонстрація колекції одягу з покидькового матеріалу. Авторами якої стали батьки вихованців.

Почесне журі: головний інспектор управління освіти Миколаївської міської ради Кузнецова Валентина Петрівна, директор благодійного фонду «Центр соціальних програм» Ожема Альона Олександрівна, завідувач ДНЗ Мойсеєнко Оксана Володимирівна нагородили активних учасників грамотами та призами.

Спеціальним гостем фестивалю став зразковий ансамбль «Жемчужина», керівник - Кобельчук Наталія Миколаївна, який подарував всім присутнім хвилини радості та здобув симпатії глядачів.

Адміністрація закладу

176 273 203 191 163 138 014

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1350
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018