Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

English is connecting people! (ЗОШ №17)
16.12.2017, 13:03

Знання англійської мови розглядається як ключова компетенція в умовах глобалізації економіки. Упродовж року вчителі англійської мови проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів та батьків школи щодо можливостей, які забезпечують різноманітні державні та міжнародні програми, у тому числі професійного спрямування, ознайомлювали з перспективами, які відкриваються в разі участі в них.

Англійською мовою говорять в 51 країні світу. Близько 410 млн. чоловік є носіями англійської мови і вважають її рідною, а близько 1 млрд - розмовляють на ній. Тому англійська мова заслужено вважається міжнародною мовою спілкування, а багато лінгвістів, спираючись на існуючі тенденції, приходять до висновку, що менше ніж через сто років мовний бар'єр практично перестане існувати, і люди будуть використовувати для спілкування винятково англійську мову.

Перед людиною, що вивчила англійську мову, відкриваються великі перспективи влаштування на роботу, як у престижних вітчизняних фірмах, так і з'являється можливість працювати за кордоном. Крім того, люди, які вивчали англійську мову, можуть притендувати на більш оплачувані посади.

Знання англійської мови дозволяє більш плідно здійснювати ділові переговори із зарубіжними партнерами.

Вивчивши англійську мову, можете сміливо вирушати подорожувати в будь-яку, навіть не англомовну країну і не бояться, що Вас не зрозуміють, адже англійську розуміють скрізь.

Вивчивши англійську мову, можна завести друзів у різних куточках земної кулі і спілкуватися з ними спочатку по інтернету, а пізніше, можливо, зможете відвідати їх особисто.

Особливу важливість вивчення англійської мови додає той фактор, що знаючи дану мову, Ви зможете отримати доступ до всіх важливих інформаційних ресурсів, як електронних, так і друкованих, оскільки майже всі книги і статті світового значення, або пишуться англійською, або ж переводяться на неї.

Ну і, звичайно, ж варто відзначити той факт, що Інтернет на 57% - англомовний.

Цей список переваг, які дає вивчення англійської мови, можна продовжувати і продовжувати.

Основною метою навчання іноземної мови в школі є не лише формування в учнів комунікативної компетентності, а й соціокультурний розвиток школярів, що обумовлюють володіння мовою як засобом міжкультурного спілкування у діалозі культур. З метою формування творчого, полікультурного навчально-виховного середовища, що мотивує та стимулює інтерес учнів до вивчення не лише іноземної мови, а й культури, традицій інших англомовних країн протягом Року англійської мови вчителі школи організовували різноманітні конкурси, турніри, змагання з англійської мови та готували учнів школи до участі у різноманітних міських заходах.

У рамках проведення заходів, спрямованих на активізацію вивчення англійської мови, у листопаді відбувся перегляд фільмів «Феєрія мандрів. Лондон», для учнів початкових класів, та «Travelling through England», для учнів старших класів. На відео-уроках учні «відвідали» цікаві місця Великобританії, дізнались багато нових фактів про відомі міста та пам’ятки природи Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії.

Вчителі англійської мови Баганова Г.І. та Борисова І.О., 6 грудня провели відкритий позакласний захід «Merry Christmas» для батьків, учнів початкових класів.

Знавці англійської мови 2-4 класів продемонстрували знання англійської мови: з задоволенням розповідали вірші, розгадували загадки, танцювали, співали, брали участь у конкурсах.

Свято пройшло у дружній атмосфері. Всі учасники отримали солодкі подарунки.

Оголошен День англійської мови, який був присвячений пам’яті видатного англійського поета та драматурга Вільяма Шекспіра. Значення творчої спадщини якого вже давно набуло світового масштабу і нині не втрачає своєї актуальності. Учні переглянули фільм «The secret life of William Shakespeare» та продекламували його «невмирущі» сонети.

Проведення заходів, спрямованих на активізацію вивчення англійської мови стало стимулом для дітей більш глибше вивчати іноземну мову. Учні продовжили розвивати навички слухання, говоріння іноземною мовою, мислення та пам’ять.

З усього вищевикладеного можна зробити висновок, що для кожної людини, яка прагне побудувати хорошу кар'єру, розширити межі свого спілкування, черпати новітню інформацію з першоджерел, відкрити нові життєві перспективи і, врешті-решт, урізноманітнити своє життя і зробити його більш цікавим - вивчення англійської мови просто необхідно.

Прес-центр ЗОШ № 17

1 3 2

Додав: kolinko |
Переглядів: 1237
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018