Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Фінал змагань на першість м. Миколаїв військово-прикладного двоборства серед учнів
08.11.2017, 12:08

Згідно з положенням про проведення міської спартакіади 8 листопада на базі Миколаївського стадіону «Юність» відбувся фінал змагань на першість м. Миколаєва з військово-прикладного двоборства. В змаганнях прийняли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів міста які стали переможцями районних етапів змагань: центральний район – ЗОШ №51, ММЛ, ММК; інгульський район – ЗОШ №30, 42, 56; заводський район – ЗОШ №4, 31, економічний ліцей №2, гімназія №4; корабельний район – ЗОШ №40.

Учасники першості змагалися у таких видах як швидкісна стрільба та легкоатлетичний біг на 2000 метрів. Їх завданнями було: стрільба стоячи з дистанції 5 метрів по мішені №8 за 1 хвилину та подолання дистанції у 2000 метрів швидше ніж за 9 хвилин.

У підсумку кращими стали команди: І місце – економічний ліцей №2, ІІ місце – морський ліцей, ІІІ місце – гімназія №4. У індивідуальній першості переможцями стали: у швидкісній стрільбі І місце – Савицькій Микола (гімназія №4) 62 очки, ІІ місце – Воронцов Олександр (економічний ліцей) 56 очок, Бондаренко Олександр (ЗОШ №51) 54 очки; легкоатлетичний біг 2000 метрів І місце – Бердніков Владислав (морський ліцей) 6.55 хв., ІІ місце – Чумак Євген (ЗОШ №31) 7.15 хв., ІІІ місце – Супроткін Тимур (морський ліцей) 7.21 хв.. В загальному особистому заліку переможцем став - Савицькій Микола (гімназія №4) який набрав 975 очок, ІІ місце зайняв Воронцов Олександр (економічний ліцей) 950 очок, ІІІ місце - Бондаренко Олександр (ЗОШ №51) 900 очок.

Змагання показали, що керівники навчальних закладів міста, педагогічні колективи та вчителі предмета «Захист Вітчизни» приділяють значну увагу питанням підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи в спортивних секціях, популяризації стрілецького спорту, підготовки юнаків до служби у Збройних Силах України, що в значній мірі сприяє поліпшенню фізкультуро-масової , оздоровчої та навчальної роботи серед учнівської молоді, зміцненню її здоров`я та набуття навичок здорового способу життя.

Вітаємо хлопців з чудовими результатами та бажаємо успіхів у всіх наступних змаганнях!