Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Флеш-моб «Гідність. Держава. Революція» (Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса)
21.11.2017, 19:07

«Україна – країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої, вікової, героїчної боротьби за волю, в результаті якої – велетенське кладовище: високі в степу могили, руїна та прекрасна на весь світ, безіменна, невідомо коли і ким складена пісня …». Як влучно сказав про Україну Степан Васильченко.

21 листопада у святкові для України дні - День Гідності та Свободи, що відзначаються щороку на честь початку двох революцій: Памаранчевої революції (2004) та Революції Гідності (2013), у гімназії пройшов флеш - моб для учнів 5(9)-6(10)-х класів. Гасло флеш-мобу: «Гідність. Держава. Революція».

Захід оголошено в Миколаєві юридичним ліцеєм, який проводить святкування ще однієї дати – 100-річчя Української Революції.

У листопаді 1917 року Українською Центральною Радою було прийнято ІІІ Універсал, який проголошував створення Української Народної Республіки, тому на майданчику біля гімназії старшокласники вишикувались у формі саме цих букв – УНР.

Прес-центр гімназії

Ден__Гiдностi_Перша_украiнс_ка_гiмназiя_iменi_Миколи_Аркаса_(5) Ден__Гiдностi_Перша_украiнс_ка_гiмназiя_iменi_Миколи_Аркаса_(4) Ден__Гiдностi_Перша_украiнс_ка_гiмназiя_iменi_Миколи_Аркаса_(3) Ден__Гiдностi_Перша_украiнс_ка_гiмназiя_iменi_Миколи_Аркаса_(2) Ден__Гiдностi_Перша_украiнс_ка_гiмназiя_iменi_Миколи_Аркаса_(1)

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1175
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018