Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Фокус-група для заступників директорів з виховної роботи на базі ЗОШ №31
02.04.2018, 12:19
22 березня 2018 року на базі МЗОШ № 31 відбулося засідання фокус-групи для ЗДВР міста Миколаєва на тему: «Формування здоров'язберігаючих компетентностей учнів засобами розвивального середовища».

Під час заходу присутні ознайомитись із досвідом роботи нашої школи з даного питання, що висвітлила заступник директора з виховної роботи Зайкіна Л.В. Також учасники фокус-групи взяли активну участь у занятті з елементами тренінгу «Здоровий спосіб життя», що організувала шкільний психолог Нетесова К.А. Виконувати завдання веб-квесту «Активний спосіб життя – це круто!» і долучитися до ІКТ-технологій всі мали можливість завдяки педагогу-організатору Мартиновій В. С. Засідання заступників директорів завершилося технікою «Акватіпія», яку запропонувала директор школи Архіпова А. Є. Під час виконання творчого завдання в зазначеній техніці присутні отримали позитивні враження, що сприяло самореалізації та досягненню внутрішньої рівноваги.

Похвальні відгуки після завершення засідання не забарилися, адже такий вид роботи спонукає до творчості, дає можливість ближче пізнати колег і їх перспективні педагогічні ідеї та знахідки, що можна використовувати і у своїй професійній діяльності.

Додав: aralina2812 |
Переглядів: 1231
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018