Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Формування здоров’язбережувальної компетентності в учнів ЗОШ № 25
27.12.2017, 14:34

Завдання нашої школи – збереження духовного, фізичного, психічного здоров’я учнів, формування в них відповідального ставлення до власного здоров’я. Тому значна увага приділяється формуванню одної із ключових компетентностей Нової Української школи: здоров¢язбережувальної. Проведення уроку з основ здоров’я у 6 класі з теми «Шкідливі звички» з використанням освітніх технологій, що полегшують формування нових знань, зберігаючи при цьому здоров’я учнів, мало на меті забезпечити дитині можливість збереження здоров’я під час навчання в школі, Ціль уроку - сформувати в дитини необхідні уміння та навички щодо здорового способу життя, навчити використовувати отримані знання у повсякденному житті.

У сучасних умовах, як ніколи, глибоко усвідомлюється відповідальність суспільства за виховання підростаючої молоді. Сьогодні, коли зниження духовного потенціалу та здоров’я молоді, особливо підлітків, стає відчутною реальністю, необхідність орієнтованості на формування духовних потреб, здорових навичок, в цілому здорового способу життя є одним із пріоритетних напрямів роботи педагогів у вихованні учнів.

Найдорожчим скарбом, яким нагороджує людину природа від народження і на довгі роки життя – здоров’я. Це справді незрівнянне багатство, яке необхідно не лише берегти, а й повсякчас примножувати.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Власик Л.І.

IMG_8605 IMG_8597 IMG_8587 IMG_8584

Додав: kolinko |
Переглядів: 1186
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018