Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Казкотерапія в ЗОШ №40
25.12.2017, 16:24

Казкотерапія – це один із ефективних методів роботи з учнями початкових класів, які зазнають тих чи інших емоційних та поведінкових труднощів.

Суть методу казкотерапії полягає в тому, що казка доступно пояснює, що добре, а що погано. На прикладі позитивних персонажів дитина вчиться бути хорошою, а негативні герої казок викликають у неї лише негативну реакцію.

Так, з метою виховання в учнів загальнолюдських цінностей ( доброти, чуйності), формування осудливого ставлення до таких вад як байдужість, душевна черствість, жорстокість в групі продовженого дня ЗОШ №40 молодий вихователь Громова В.О. провела відкрите заняття з казкотерапії для учнів 1х класів.

Вихователь Громова В.О. на прикладах героїв народної казки «Котик і півник», аналізу їх вчинків провела бесіди « Про користь молока»( з практичними порадами), «Усім потрібна доброта» ( приклади з життя учнів) , гру « Так чи ні». Спочатку учні 10-Б, 3-В класів розіграли для вихованців групи фрагмент казки «Котик і півник», потім казку обговорили. Учні 1х класів, бажаючі, також відтворили цей уривок. Разом з казковими героями вихованці відгадували загадки, робили ігрові рухові вправи ( фізкультхвилинка), складали пазли, працювали із розмальовками.

Захід мав пізнавальне спрямування, відрізнявся емоційністю розповіді вихователя Громової В.О. Використання ІКТ, яскравих костюмів, декорацій мало неабиякий вплив на учнів 1х класів.

Методична рада школи

Безымянный_коллаж_(2) Безымянный_коллаж_(1) Безымянный_коллаж

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1155
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018