Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів














Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

«Компетентнісний підхід - це місток, який поєднує школу з реальним світом» (засідання педагогічної ради в Миколаївській гімназії №3)
18.01.2018, 18:53

Основним меседжем реалізації Концепції «Нова українська школа» є компетентнісне навчання. Тому чергове засідання педагогічної ради вирішено було провести за темою «Освітнє середовище гімназії як простір формування компетентностей сучасного учня».

В рамках підготовки до засідання педагогічної ради у гімназії пройшли «уроки на запрошення», де вчителями-предметниками було представлено шляхи, форми та механізми, які дозволяють реалізувати компетентнісний підхід у навчанні та забезпечують вирішення тих задач, які висуває перед нами сьогодні нове освітнє середовище.

Адже сам урок уже дещо втрачає свою традиційну задачу і перетворюється у партнерську взаємодію по усвідомленому моделюванню того самого випускника, про якого «мріють» освітні концепції та навчальні програми.

Справді, життя навколо нас змінюється, змінюємося і ми самі. На запитання, чи всі вчителі відповідають новим вимогам і зможуть викладати свої предмети на компетентнісній основі, дамо собі відверту відповідь, що до цього готовий не кожен. Дійсно, рівень тривожності щодо реформи серед вчителів високий. Але педколектив гімназії розуміє, що потрібно стати «агентами змін в освіті», йти у ногу з часом та показувати результат – щоб бути конкурентноспроможними.

Заступник директора з НВР Огіренко О.О.

5 4 3 2 1

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1269
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       







Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


































































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018