Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

«Крізь терни до зірок» – захист науково-дослідних робіт з англійської мови в економічному ліцеї №1
10.01.2018, 13:02

Традиційно в Миколаївському економічному ліцеї №1 пройшов День науки.

Курс з написання курсових робіт є унікальним, адже опанування його змістом надає ліцеїстам здатності свідомо розв’язувати соціально-економічні проблеми, що постають перед ними у житті; сприяє формуванню таких важливих якостей, як працелюбність, ініціативність, підприємливість, відповідальність; розвиває раціональну поведінку і формує стійкі професійні інтереси, необхідні при виборі їхньої майбутньої професії.

Цінність даного курсу полягає в тому, що наукові проблеми вирішуються ліцеїстами спільно з педагогами – наставниками. Є вчителі, які відкривають учням світ любові і добра, радісної співпраці, допомагають їм пізнати себе і світ навколо себе. І ці вчителі працюють в Миколаївському економічному ліцеї №1. На кафедрі іноземних мов цьогорічним науковцям допомагали долати ці перші сходинки до світу лінгвістики та філології вчителі англійської мови, Шовкун Надія Володимирівна та Спіченко Алла Павлівна.

Свої роботи презентували 10 учнів 11-А та 11-Б класів, а оцінювали їхні усні виступи компетентні члени журі: Шалар Лариса Володимирівна, директор ліцею та голова комісії, і Спіченко Алла Павлівна, вчитель англійської мови. Середній результат захисту робіт склав 10.9 балів, що є заслугою старань як самих учнів, так і їхніх наукових керівників.

Одинадцятикласники представили роботи з різноманітних тем мовознавства, а саме присутні мали змогу послухати дослідження про англіцизми в українській мові, про полісемічні значення слів, про шекспіризми в англійській мові, про засоби вираження емоцій, про вживання англійського сленгу та ін.

Для виконання практичної частини своїх робіт учні брали за основу художні тексти англійською мовою в оригіналі, британські періодичні видання, повнометражні фільми, переписки з носіями мови в соціальних мережах та відео-блоги на платформі Youtube.

Хочеться відмітити, що хоча написання наукової роботи – річ дуже серйозна, презентувати її можна дуже цікаво, чим і скористались наші юні науковці. Учні не просто озвучили те, що було зроблено, а захопили аудиторію та членів журі виконанням інтерактивних завдань з тем їхніх досліджень.

Окремим пунктом варто зазначити, що одинадцятикласники серйозно поставилися до практичної значущості своїх робіт, тому методична скарбничка вчителів ліцею поповнилась словником сленгових виразів, таблицею для роботи з творами Шекспіра, розробленими завданнями до твору «Аліса в країні див» Л.Керрола та до фільму «Диявол носить Prada”.

Перед комісією стояло непросте завдання обрати найкращих з-поміж кращих, проте трійка беззаперечних лідерів стала такою: Полівода Марія (учениця 11-А класу), Сідашов Андрій (учень 11-А класу) та Круковська Ганна (учениця 11-А класу). Науковий керівник, Шовкун Надія Володимирівна, доклала чимало зусиль, щоб її учні вибороли перші місця. Дякуємо їй за плідну роботу!

Дякуємо учням за бездоганний результат та бажаємо їм наукових звершень і надалі.

Прес-центр ліцею

1

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1160
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018