Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Крок до Олімпу індивідуальності (ЗОШ №44)
08.02.2018, 14:49

Сучасна українська школа повинна забезпечувати всебічний розвиток індивідуальності людини як особистості та найвищої цінності суспільства на основі виявлення її задатків, здібностей, обдарованості і талантів.

Молодший шкільний вік є періодом, коли саме обдарованість має найоптимальніші природні умови для свого становлення. З метою формування інтересу учнів до навчальних предметів, стимулювання до роздумів, активного пошуку у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 44 проведений тиждень початкової школи. Вчителями початкових класів обрана нестандартна форма його проведення - подорож до «Олімпу індивідуальності».

«День української мови» об'єднав учнів початкової школи у флеш-мобі вишиванок «Перлина України». Учні 1-х та 2-х класів стали учасниками мовознавчої гри «Дзвенить струмочком рідна мова». Третьокласники та четверокласники взяли участь у грі-подорожі «Мова наша солов'їна – чиста, мов перлина», а також змагались у конкурсі «Золоте перо» на кращий твір-міркування.

За традицією у “День математики“ проведена математична розвага «Усний рахунок із задоволенням», в якому учні 1-4 класів виборювали звання «Кращий обчислювач». Першокласники стали учасниками розважального шоу «Я люблю математику». Учні 2-х класів змагались в «Олімпіаді кмітливості». Третьокласників об՚єднав конкурс знавців математики та логічного мислення. З використанням інформаційних технологій провели інтелектуальний конкурс «Математика+інформатика» вчителі 4-х класів Курій І.В. та Пугачова Я.В.

Формуванню навичок здорового способу життя сприяла участь учнів
1-А класу (вчитель Венгер А.О.) в усному журналі «Здоров'я – найбільший скарб», що був проведений із залученням фахівців – батьків. Молодші школярі більше дізнались про поняття «віруси», «бактерії», інфекційні хвороби та засоби профілактики.

Флеш-моб «Я буду здоровим!» об՚єднав одночасно всіх учнів 1-4 класів. Динамічні руханки та запальні танці сприяли не тільки піднесенню емоційного настрою, а й формуванню потреби у заняттях фізичними вправами.

Щоб навчити дітей берегти здоров՚я, вчителями Гаврилюк А.В.,
Трешнюк М.П., Ляльковою О.О., Пугачовою Я.В. з учнями проведена хвилинка фітотерапії «Щоб здоров´я мати, потрібно вітаміни вживати».

Неповторними емоціями був насичений «День природи». Молодші школярі стали учасниками свята-подорожі «В усі пори прекрасна земля»
(1 класи), КВК «Цей загадковий дивосвіт» (2 класи), брейн-рингу «Знавці природи» (3-4 класи). Агітбригада 3-Б класу виступила перед молодшими школярами із закликом бережного ставлення до води. Учні 3-А та 4-А класів вийшли з гаслом про збереження водних ресурсів на вуличну акцію «Станьмо на захист довкілля».

Вихованці групи продовженого дня (вихователь Дементьєва Л.С.) взяли активну участь в інтелектуальній грі «Розумники і розумниці», розважальній грі «Подорож математичним океаном», грі-подорожі «Мандрівка в країну Здоров'я», годині милування природою «Шумлять дерева мого краю». Найцікавішою стала гра «Впізнай за смаком овоч та фрукт».

Виявленню та підтримці талантів, розвитку креативності, нестандартності молодших школярів сприяло проведення фестивалів: талантів «Країна мрій-2018» та дитячої творчості «Дотик до чуда».

Таким незабутнім і цікавим виявився для учнів початкових класів шлях до своєї вершини Олімпу індивідуальності.

Венгер А.О., вчитель початкових класів

IMG_20180122_115655 фото_6 фото_10 IMG_20180125_090231 IMG_20180125_090042 IMG_20180124_121629 IMG_20180124_111731 IMG_20180122_115414

Додав: kolinko |
Переглядів: 1275
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018